Закладений наріжний камінь музею Святої Землі
Церемонія закладення наріжного каменю майбутнього музею відбулась у францисканському монастирі Бичування Христа в Єрусалимі.
Створення такого музею – давня мрія францисканської кустодії Святої Землі.
За словами директора музею, отця-францисканця Еудженіо Алліатаса, першим з трьох відділів музею відкриється мультимедійний центр, який, за допомогою новітніх технологій, дозволить відвідувачам здійснити віртуальне паломництво Хресною дорогою Ісуса і храмом Гробу Господнього.
Під час закладення наріжного каменю був присутній хранитель Святої Землі, отець П`єр-Батіста Піццабалла, який підкреслив, що цей музей буде не лише місцем зібрання сотень цінних артефактів, але й культурним центром, в якому представники різних релігій, а також світська публіка, зможуть дізнатись про вікові традиції Святого міста, пише CNL.