Священики благословили прикарпатських міліціонерів на захист Батьківщини
15 серпня бійці батальйону “Івано-Франківськ” вирушили в зону АТО. Міліціонерів прийшли проводжати рідні та друзі. Також серед присутніх були священики Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький, які поблагословили військових на добру дорогу та щасливе повернення, запевняючи у щоденних молитвах. На завершення кожному бійцю було вручено молитовник придбаний за сприяння економа Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ прот. Михайла Клапківа.
Нехай Господь щедро благословить наших захисників на добре служіння Україні та в здоров’ї повернутись до рідних домівок!