Церква в Європі розмірковує над кризою та надією сім’ї
У Римі відбулася зустріч європейських єпископів, присвячена сім’ї. Ієрархи обговорили виклики, з якими вона стикається, та наголосили на її ролі як джерела надії для континенту.
З 9 по 11 листопада 2025 року в Римі відбулася зустріч на тему «Християнська сім’я – надія для Європи», організована Радою Єпископських Конференцій Європи (CCEE).
Очільник Комісії у справах сім’ї, архиєпископ Лео Кушлі, назвав сім’ю серцем християнського життя та наголосив на надзвичайній актуальності вчення Церкви в цій галузі.
Експерти обговорили кризу сімейного життя, спричинену старінням населення, нестабільністю стосунків та індивідуалістичним розумінням любові. Водночас вони побачили в цьому можливість заново відкрити євангельський ідеал шлюбу як вірного покликання до любові. Було наголошено, що Церква повинна краще супроводжувати сім’ї, а суспільство має повернутися до розуміння сім’ї в Божому задумі.
Учасникам також було представлено звіт про діяльність Європейської Федерації Католицьких Сімейних Асоціацій (FAFCE) щодо захисту інтересів сім’ї на європейському рівні, зазначає Vatican News.