На cвято Миколая Глава Церкви відвідав найстаршого єпископа УГКЦ
19 грудня, на свято Святого Миколая Чудотворця, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, відвідав найстаршого єпископа Церкви – владику Андрія (Сапеляка). Предстоятель УГКЦ завітав до чоловічого монастиря Покрови Пресвятої Богородиці отців салезіан, що у Львові, де зараз мешкає єпископ.
За словами Глави Церкви, він хотів привітати владику Андрія з іменинами, які вже минули, та зі святом Святого Миколая. Варто зазначити, що 94-річний владика Андрій свого часу був першим єпископом для українців в Аргентині, а на 80-му році життя з пасторальною місією жив у м. Верхньодніпровськ на Дніпропетровщині.