В Афганістані вбили співробітниць благодійної місії
Дві жінки з Фінляндії, які працювали в християнській благодійній організації в Афганістані з 1997 р., були розстріляні в Гераті, третьому за чисельністю місті країни.
«Ці жінки віддали свої життя – тепер буквально, – щоб допомагати і служити найбільш потребуючим у найважчому місці, – сказав представник організації World Watch Monitor в інтерв’ю ВВС. – Допомагаючи найбільш маргіналізованим афганцям – жінкам – через турботу про психічне здоров’я і проекти психіатрії, вони залишили легке, зручне життя у Фінляндії».