9 днів для життя
  • Срд, 21/01/2015 - 23:06

До щорічного маршу на підтримку життя 22 січня у Вашингтоні готуються Церква, prolife-організації та люди доброї волі у США. У рамках приготування до події відбувається новенна «9 днів для життя», до участі в якій запрошують американські єпископи.

Від 17 до 25 січня у молитві беруть участь всі люди доброї волі, які хочуть висловити свою солідарність з ненародженими дітьми, а також з жертвами насилля, терплячими від узалежнень і самотніми людьми, серця яких тужать за тим, щоб належати до родини. Щодня відмовляють окреслені молитви та виконують одну з запропонованих трьох умов на даний день. Наприклад: молитва перед абортивною клінікою, пост із пролайф тематикою на Фейсбуці, розважання про життя сучасного святого чи розмова із самотньою людиною.

Ще одним знаком солідарності з ненародженими є локальні марші для життя. Один з них відбувся минулого тижня у Чикаго, участь у ньому взяв новопризначений Архиєпископ Блейз Чупіч. «Я горджуся тим, що можу марширувати з людьми, які турбуються про оборону людського життя від зачаття до природної смерті» - сказав єрарх. У чикагському марші пройшло багато тисяч противників абортів. 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць