Апостольський Престіл

 • Субота, Грудень 8, 2018 - 19:29

  Ввечері, 7 грудня 2018 р., відбулася інавгурація різдвяних символів, встановлених на площі Святого Петра: піщаного вертепу, виконаного згідно з традицією піщаних скульптур з Єзоло, та ялинки, що прибула з Доломітових Альп

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 20:38

  Від пожежників до Папи: як вічне місто вшановує Пречисту Діву Марію в урочистість Непорочного Зачаття

  Громада Вічного Міста має особливу набожність до Непорочнозачатої Діви Марії. Тож у суботу, 8 грудня 2018 р., в урочистість Непорочного Зачаття представники різних станів прийдуть вшанувати Її до стіп статуї на Іспанській площі Риму.

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 17:24

  Проповідник Папського Дому виголосив в каплиці Redemptoris Mater Апостольсокого палацу першу адвентову проповіді в присутності Святішого Отця

  «Гнані вперед завданнями, які слід виконати, проблемами, які необхідно вирішувати та викликами, які доводиться долати», можемо втратити з поля зору, або ж залишити «немов фон», наші стосунки з Богом, які є «першою передумовою» для того, аби ставити чоло «всім ситуаціям і проблемам, не втрачаючи миру й терпеливості».

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 17:23

  Ініціатива, що є плодом співпраці між Папським Інститутом святого Івана Павла ІІ, Католицького Університету Мурсії та Міжнародного центру студій про сім’ю (Мілан), залучивши академічні інституції 15 країн світу

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 08:58

  Спрощення, прозорість, раціоналізація, часткова децентралізація та організаційна гнучкість – це критерії, якими керувався Папа Франциск, здійснюючи реформу управління Держави-Міста Ватикану

  Від 7 червня наступного року ввійде в дію новий Закон про уряд Держави-Міста Ватикану. Про це йдеться в Апостольському Листі у формі Motu Proprio Папи Франциска, що оприлюднений у Ватикані 6 грудня 2018 р. та датований 25 листопада, урочистістю Христа Царя.

  Реформа з огляду на служіння Церкві

 • П'ятниця, Листопад 30, 2018 - 11:21

  Папа Франциск зустрівся із настоятелями санктуаріїв, поділившись з ними думками про значення та місію цих місць молитви, милосердя і зустрічі

  «Дуже важливо підтримувати народну побожність живою» – підкреслив Папа Франциск на початку своєї промови, звертаючись до учасників Міжнародного Симпозіуму настоятелів та працівників санктуаріїв, який цими днями відбувається у Папському Латеранському Університеті у Римі.

 • П'ятниця, Листопад 30, 2018 - 11:20

  Архиєпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурах в Женеві, взяв участь у засіданні держав-членів Конвенції ООН про заборону чи обмеження застосування деяких видів конвенційної зброї.

 • Вівторок, Листопад 27, 2018 - 16:12

  Під час міжнародної конференція у Ватикані фахівці з 63 країн обговорюватимуть проблеми різних форм залежності з наукової, правової, соціологічної та душпастирської перспективи.

 • Вівторок, Листопад 27, 2018 - 13:03

  22 листопада Посольство України при Святому Престолі долучилося до міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті !», приуроченої до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу, яка відбулася в Соборі Святого Петра у Ватикані.

  Панахиду, очолювану Владикою Діонісієм (Ляховичем) та Владикою Іринеєм Біликом спільно з о.Теодосієм (Гренем), а також за участі о.Андрія (Солецького), о.Степана (Стареправо) й о.Маврикія (Попадюка), відбувся у самому серці Собору біля могили Святого Петра.

 • П'ятниця, Листопад 23, 2018 - 13:52

  З 14 до 18 листопада кардинал Пітер К. А. Тарксон, префект Дикастерії зі сприяння цілісному людському розвитку, і монсеньйор Сеґундо Техадо Муньоз, підсекретар, перебували в Україні, щоб відвідати деякі гуманітарні проекти, реалізовані за бажанням Папи Франциска в рамах ініціативи «Папа для України».

 • Четвер, Листопад 22, 2018 - 20:56

  Відбулося представлення «XIV Рапорту щодо релігійної свободи», приготованого організацією «Допомога Церкві в потребі».

  У світі кожен сьомий християнин живе в країні, де тривають переслідування. Такі висновки випливають із «XIV Рапорту щодо релігійної свободи», приготованого організацією «Допомога Церкві в потребі», який був представлений 22 листопада 2018 року. Згідно з висновками оглядачів, 300 мільйонів християн зазнають переслідувань.

  У 38 країнах світу – серйозні порушення релігійної свободи

 • Четвер, Листопад 22, 2018 - 10:53

  Святий Престол організував захід, присвячений Всесвітньому дневі рибальства. Підтримка Папи через Твіттер

  «З нагоди Всесвітнього дня рибальства, що відзначається сьогодні, молімося з всіх моряків, закликаючи увесь світ до боротьби проти торгівлі людьми та примусових робіт у сфері риболовлі», – з таким закликом Папа Франциск звернувся через Твіттер у середу, 21 листопада 2018 року.

 • Середа, Листопад 21, 2018 - 14:01

  Подорож відбудеться наприкінці січня наступного року

  У Ватикані оприлюднили програму Апостольської подорожі Папи Франциска до Панами, що триватиме від 23 до 28 січня 2019 року з нагоди Всесвітнього Дня Молоді, на який до цієї центральноамериканської країни зберуться юнаки й дівчата з усього світу.

  У середу, 23 січня, Святіший Отець вилетить з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно та прибуде до Панами, столиці однойменної країни, після 13-годинного перельоту. В міжнародного аеропорту відбудеться лише офіційна зустріч, після якої Папа від’їде до Апостольської нунціатури.

 • Вівторок, Листопад 20, 2018 - 15:28

  Католицька Церква приєдналась до Всесвітнього тижня правильного використання антибіотиків, перестерігаючи перед небезпекою антибіотикорезистентності

 • Вівторок, Листопад 20, 2018 - 15:26

  На прохання численних Єпископських Конференцій Папа змінив дату Всесвітнього дня мігрантів і біженців

  Папа Франциск змінив дату Всесвітнього Дня біженців та мігрантів. Директор Ватиканського прес-центру Ґреґ Берк повідомив, що на прохання численних Єпископських Конференцій він буде відзначатись останньої неділі вересня. Отож, наступний, 105-ий з черги, Всесвітній День мігрантів і біженців припадатиме на 29 вересня 2019 року. Як завжди, текст Послання Папи з цієї нагоди буде оприлюднений на декілька місяців заздалегідь.

 • Неділя, Листопад 18, 2018 - 16:53

  У Патріаршому Соборі Воскресіння Христового спільно з духовенством та вірними УГКЦ помолився кардинал Пітер Кодво Аппіах Тарксон, який прибув до України з нагоди закінчення акції «Папа для України».

  З його Еміненцією молилися також Апостольський нунцій в Україні, Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ та владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської Архиєпархії.

 • Неділя, Листопад 18, 2018 - 16:51

  Гуманітарна акція “Папа для України” є символом підтримки та близькості Католицької Церкви в Європі з Україною, а особливо з тими нашими співгромадянами і вірними, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Українського Сходу та Кримського півострова.

 • Неділя, Листопад 18, 2018 - 16:50

  «Зараз всі спільно пообідаємо. Дякуємо тим, які приготували обід та служитимуть при столах. Дякуємо всім і молімося до Бога, щоб усіх нас благословив. Просимо Божого благословення для всіх, зокрема, для тих, які зібралися тут. Нехай же Бог благословить кожного з нас, наші серця, наші наміри й допоможе прямувати вперед», – цими простими словами Папа Франциск привітав усіх, які в неділю, 18 листопада 2018 р., зібралися в залі Павла VI у Ватикані на обід, приготований з нагоди Всесвітнього дня бідних.

  Три тисячі потребуючих за столом з Папою

 • П'ятниця, Листопад 16, 2018 - 16:53

  Кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, у своїй доповіді під Симпозіуму, присвяченого сторіччю завершення Першої світової війни, окреслив дипломатичні стосунки Святого Престолу в період викликів нового світу, народженого у світових конфліктах.

 • Середа, Листопад 14, 2018 - 10:22

  З нагоди ІІ Всесвітнього Дня Бідних, на бажання Папи, на площі Святого Петра у Ватикані відкрито медичний пункт.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць