Папа Римський

 • Четвер, Жовтень 20, 2016 - 15:51

  Святіший Отець 20 жовтня 2016 року прийняв на аудієнції у Ватикані Президента Буркіна-Фасо Рокко Марка Крістіана Каборе. Політик зустрівся також з кардиналом Держсекретарем П'єтро Пароліном, якого супроводжував архієпископ Пол Річард Галлахер, секретар Апостольського Престолу з відносин з державами.

 • Четвер, Жовтень 20, 2016 - 15:41

  Щоб по-справжньому пізнати Ісуса Христа, необхідна молитва, адорація та визнання своєї гріховності. На цьому наголосив Папа Франциск у проповіді під час ранкової Святої Меси у ватиканській резиденції «Дім Святої Марти» у четвер, 20 жовтня 2016 р. При цьому він теж підкреслив, що не вистачає катехитичних знань, щоб усвідомити всю глибину таємниці Христа Спасителя, а необхідно особистої молитовної близькості з Ісусом.

 • Середа, Жовтень 19, 2016 - 19:28

  Добрий пастир - це той, хто слідує за Ісусом, а не за владою, грошима або за мережами зв’язків і, навіть тоді, коли його всі покинуть,і,  можливо, йому буде гірко, він ніколи не озлобиться. Про це Папа Франциск говорив на ранковій Святій Месі у вівторок 18 жовтня у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані.

 • Середа, Жовтень 19, 2016 - 16:10

  Традиційно, щосереди Папа зустрічається з вірянами на загальній аудієнції. Цього разу, 19 жовтня, понтифік говорив про зустріч з потребуючими на вулицях наших міст, про відкритість серця на кожну особу, відкинення байдужості. Публікуємо повний текст папської катехези.

  Дорогі брати і сестри, доброго дня!

 • Вівторок, Жовтень 18, 2016 - 11:24

  Папа Франциск та Президент Словенії Борут Пахор обговорили завдання, які стоять перед Європою та міжнародну ситуацію під час щирої розмови, що відбулась 17 жовтня 2016 р., у Ватикані. Після аудієнції із Святішим Отцем Президент зустрівся з Державним Секретарем кардиналом П’єтро Пароліном та Секретарем, відповідальним за стосунки з державами, архиєпископом Полем Ґаллаґером.

 • Вівторок, Жовтень 18, 2016 - 09:37

  Під час свого понтифікату Папа Франциск багато разів наголошував на важливій ролі, яку в суспільстві відіграють бабусі та дідусі й, у загальному, похилі віком люди. Щоб подякувати Святішому Отцеві за цю постійну увагу, в суботу 15 жовтня 2016 р., в залі імені Папи Павла VІ у Ватикані зібралось понад 7 тисяч представників італійської Національної асоціації літніх людей, Асоціації літніх робітників та інших інституцій, які займаються проблемами похилих віком людей, серед яких були навіть і понад сторічні особи.

 • Понеділок, Жовтень 17, 2016 - 22:08

  У понеділок 10 жовтня Святіший Отець Франциск прийняв на аудієнцію учасників Генеральної капітули Товариства Католицького Апостольства, або паллотинів. Папа звернувся з проханням до них, щоб вони і надалі продовжували з радістю та надією вершити своє послання, щоб харизма їхнього засновника св. Вінцента Паллоті вродила обильними плодами і в нашому часі.

 • Понеділок, Жовтень 17, 2016 - 14:16

  На закінчення урочистої канонізаційної Святої Меси у неділю 16 жовтня 2016 р., під час якої проголошено 7 нових святих католицької Церкви, перед проказуванням молитви «Ангел Господній» Папа Франциск згадав про те, що 17 жовтня відзначається Міжнародний день боротьби з бідністю, закликаючи до спільної боротьби з убогістю та злиднями.

 • Понеділок, Жовтень 17, 2016 - 10:43

  16 жовтня 1978 року кардинала Кароля Юзефа Войтилу обрано 264-им Папою Римським. Він взяв собі ім’я Іван Павлo ІІ.

  Святий Католицької Церкви; канонізований у 2014 році.

  Пропонуємо згадати найважливіші речі, яких навчила нас ця неймовірна людина.

   

 • Неділя, Жовтень 16, 2016 - 14:38

  «Сотвори у нас великодушне і вірне серце, щоб ми могли завжди служити Тобі у чесності та чистоті духа», – цими словами літургійної молитви Вселенський Архиєрей  розпочав свою проповідь під час Святої Меси, яку він очолив у неділю, 16 жовтня 2016 року, на площі Святого Петра у Ватикані з нагоди канонізації 7-ох блаженних. Папа Франциск наголосив на тому, що людина неспроможна своїми власними силами вчинити своє серце вірним Господеві, яке б служило Йому у чистоті та чесності духа.

 • Неділя, Жовтень 16, 2016 - 11:27

  У рамках «П’ятниці милосердя» 14 жовтня 2016 р., Папа несподівано відвідав дитячий будинок сімейного типу «Містечко SOS» для дітей, позбавлених батьківського піклування або ризикують його втратити. Римське «Містечко SOS» розташоване в районі Боччеа і складається з п’яти будинків, в кожному з яких живе шість хлопчиків і дівчаток нижче 12-го року життя, разом з вихователями, які цілодобово ними займаються. Це діти, які походять  із вкрай неблагополучних сімей і тимчасово вилучені з них рішенням суду у справах неповнолітніх.

 • Неділя, Жовтень 16, 2016 - 11:26

  Після візиту до дитячого будинок сімейного типу «Містечко SOS» в Римі, у п’ятницю 14 жовтня 2016 р., Папа Франциск відвідав хворого кардинала Андреа Кордеро Ланца ді Монтедземоло в клініці «Вілла Бетанія».

 • Субота, Жовтень 15, 2016 - 13:56

  Франциск відвідає португальський марійний санктуарій в Фатімі в травні 2017 р. Про це повідомив кардинал Держсекретар П'єтро Паролін час візиту в це місце з нагоди 99-річчя об'явлення тут Діви Марії. Кардинал взяв участь в урочистостях, які завершилися 13 жовтня 2016 року, в якості спеціального посланника Святішого Отця.

  У своїх проповідях кардинал Паролін закликав віруючих шукати внутрішньої тиші, святості і хреста Христового. Він зауважив, що сучасний світ дає людині величезний потік інформації, що перешкоджає пошуку внутрішньої тиші, що веде до Бога.

 • П'ятниця, Жовтень 14, 2016 - 15:29

  Щоб слідувати за Христом, потрібно бути чесними самі із собою, не піддаватись лицемірству, що є духовною шизофренією, яка спонукає людину багато говорити собі самій, але не практикувати того. На це звернув увагу Святіший Отець Франциск у проповіді під час ранкової Служби Божої в каплиці «Дому Святої Марти» у п’ятницю, 14 жовтня 2016 року.  

 • П'ятниця, Жовтень 14, 2016 - 14:46

  Християнин завжди перебуває на шляху до зустрічі з Господом Богом, відчуває на собі Боже прощення та усвідомлює, що Господь його вибрав, мріяв про нього та дав йому ім’я. Такою була головна думка Папи Франциск у проповіді, що він виголосив під час Святої Меси у ватиканській резиденції «Дім Святої Марти» у четвер, 13 жовтня 2016 року. Цього разу, опираючись на прочитаному біблійному уривку з Послання святого апостола Павла до Ефесян, Вселенський Архиєрей спробував намалювати портрет доброго християнина, який повинен завжди відчувати на собі Боже благословення та намагатись чинити добро.

 • П'ятниця, Жовтень 14, 2016 - 12:47

  13 жовтня у Ватикані Святіший Отець Франциск прийняв на аудієнцію Генерального секретаря НАТО Й. Столтенберґа.

  Прес-служба Апостольського Престолу не повідомляє про подробиці цієї зустрічі.

  Однак у своєму Твіттері п. Столтенберґ написав, що його надихнуло Францискове бачення справедливішого світу і заклик до співпраці, особливо в умовах підвищеної напруженості.

 • Четвер, Жовтень 13, 2016 - 16:16

  «Неповнолітні мігранти: беззахисні й позбавлені голосу» – це тема Послання Папи Франциска на 103-ій Всесвітній День мігранта і біженця, який відзначатиметься 15 січня 2017 року, оприлюднення якого відбулось у Ватикані в четвер 13 жовтня цього  року. На запитання журналістів відповів кардинал Антоніо Марія Вельйо, Президент Папської Ради душпастирства мігрантів та подорожуючих.

 • Середа, Жовтень 12, 2016 - 16:37

  Наново вивчити діла милосердя і щоденно їх виконувати. До цього закликав Папа Франциск під час загальної аудієнції 12 жовтня ц.р, яка відбулась на площі святого Петра у Ватикані, зібравши понад 30 тисяч прочан з усього світу. Святіший Отець звернув увагу на те, що йдеться про звичайні жести, а не про надлюдські зусилля. Святу Терезу з Калькутти згадують не за дуже багато монастирів, відкритих в усьому світі, але за те, що нахилялась над кожним убогим, якого зустрічала дорогою.

 • Середа, Жовтень 12, 2016 - 15:11

  Під час загальної аудієнції з прочанами, що відбулась на площі святого Петра  у Ватикані в середу 12 жовтня 2016 р., Папа Франциск звернувся ще з одним закликом припинити воєнні дії в Сирії, щоб дати можливість мирному населенню залишити зону збройного конфлікту.

 • Середа, Жовтень 12, 2016 - 15:01

  Цьогорічний Міжнародний день зі зменшення небезпеки стихійних лих присвяченій темі «Зниження смертності». 

  На цьому наголосив під час загальної аудієнції 12 жовтня Папа Франциск, зокрема, мовивши: «Природні катастрофи можна було б уникнути або, принаймні, обмежити, адже їхні наслідки дуже часто викликані браком дбання про довкілля з боку людини. Тому заохочую об’єднати зусилля в далекоглядний спосіб, дбаючи про наш спільний дім, сприяючи культурі запобігання, також і за допомогою нових знань, знижуючи ризик для найуразливіших суспільних груп».
   

Сторінки

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць