Папа Римський | Католицький Оглядач 

Папа Римський

 • Неділя, Серпень 19, 2018 - 17:29

  Серед учасників недільного проказування молитви «Ангел Господній» була українська молодь, до якої Папа звернувся з окремим привітанням, а також висловив солідарність мешканцям Керали, що потерпають від повеней.

  «Щиро вітаю усіх вас, італійських паломників і тих, які прибули з різних країн. Особливо вітаю молодь з України, яку заохочую бути діячами на користь миру та примирення», – сказав Папа Франциск після проказування молитви "Ангел Господній" у неділю, 19 серпня 2018 року.

  Солідарність з мешканцями Керали

 • Неділя, Серпень 19, 2018 - 17:27

  Перед недільним проказуванням молитви до Пречистої Діви Марії, Святіший Отець пояснив, чому слід брати участь у Святій Месі та приймати Причастя

  Причащаючись Христових Тіла і Крові, ми отримуємо життя Самого ж Бога. Про це Папа Франциск нагадав, коментуючи перед проказуванням молитви «Ангел Господній» у неділю, 19 серпня 2018 р., Ісусові слова, якими Він представляє Себе як «хліб живий, що зійшов з неба».

  Визначальний знак

 • Субота, Серпень 18, 2018 - 11:09

  «Папа Франциск прагне зміцнити людей, що живуть на цих землях, і сам вчиться від них», – сказав Апостольський Нунцій в країнах Балтії під час Святої Меси в Аґлоні (Латвія).

 • Субота, Серпень 18, 2018 - 11:08

  Апостольський Адміністратор Естонії єпископ Філіп Журдан заохочує вірних численно прибути на події за участю Папи, який відвідуватиме країну у вересні, а також молитися і постити в наміренні успішності цього візиту.

  Країни Балтії готуються до візиту Святішого Отця, який від 22 до 25 вересня почергово відвідає Литву, Латвію та Естонію. Нещодавно єпископ Філіп Журдан, Апостольський Адміністратор Естонії, звернувся до католиків країни з посланням, заохочуючи молитися за те, щоб ці відвідини принесли рясні плоди і складаючи подяку тим, які беруть участь в організації візиту.

 • П'ятниця, Серпень 17, 2018 - 13:58

  Постраждалі є пріоритетом, Церква прагне вислухати їх і докладати всі зусилля, аби творити безпечний простір для неповнолітніх та уразливих дорослих. Такою є відповідь Святого Престолу на рапорт щодо зловживань з боку духовенства у Пенсильванії

 • П'ятниця, Серпень 17, 2018 - 11:21

  Про щедрість Небесного Отця і пам’ять про Його добродійства нагадав Папа через Твіттер.

  Папа Франциск – один з найпопулярніших світових лідерів у Твіттері, в четвер 16 серпня 2018 року нагадав у своєму аккаунті, що « віра живиться пам’яттю: скільки чудових речей зробив Господь для кожного з нас! Наскільки щедрий наш Небесний Отець!»

  Святіший Отець часто згадує про потребу пам’ятати про Божі добродійства і вдячно відповідати на Його щедрість, адже Він дає нам  безмірно більше від того, що ми можемо дати Йому.

 • Четвер, Серпень 16, 2018 - 14:23

  Всесвітньовідомий італійський співак Андреа Бочеллі в ексклюзивному інтерв’ю для Vatican News говорить про музику, що може допомогти сім’ям переживати та свідчити любов і про важливість віри.

 • Середа, Серпень 15, 2018 - 17:01

  Бог прагне спасти цілу людину, з тілом і душею. Про це Святіший Отець нагадав в урочистість Внебовзяття Пречистої Діви Марії.

 • Середа, Серпень 15, 2018 - 14:21

  Зустрічаючись з вірними в урочистість Внебовзяття Пречистої Діви Марії, Папа Франциск запросив помолитися разом з ним за тих, які в різних частинах світу страждають тілом і душею, скерувавши окрему думку до постраждалих від трагедії в Ґенуї

  Після проказування молитви «Ангел Господній» з нагоди урочистості Внебовзяття Пречистої Діви Марії, Папа Франциск звернувся до вірних, які 15 серпня 2018 року зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, з такими словами:

 • Середа, Серпень 15, 2018 - 14:20

  Кардинала Анджело Бечію на цьому служінні замінить уродженець Венесуели архиєпископ Едґар Пенья Парра

  У середу, 15 серпня 2018 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Заступником Державного Секретаря із загальних питань архиєпископа Едґара Пенью Парру, дотеперішнього Апостольського Нунція в Мозамбіку. Він приступить до виконання нових обов’язків 15 жовтня.

 • Середа, Серпень 15, 2018 - 14:19

  У 450-ту річницю народження для неба святого Станіслава Костки Папа Франциск написав листа до єпископа дієцезії, з якої походив цей покровитель молоді, якій присвячена окрема згадка

  «Будьте мужніми! Світ потребує вашої свободи духа, вашого сповненого довір’я погляду в майбутнє, вашої спраги істини, добра та краси», – пише Папа Франциск, звертаючись до польської молоді, в листі на ім’я єпископа Плоцкого Пйотра Лібери, приуроченому 450-й річниці відходу до вічності святого Станіслава Костки, новика Товариства Ісусового, Небесного покровителя Польці та, зокрема, молоді.

 • Вівторок, Серпень 14, 2018 - 21:51

  Коли недільного ранку 26 серпня Папа Франциск прибуде до Марійського санктуарію в Нок на північному заході Ірландії, він зробить жест, який покоління ірландців здійснюють вже майже півтора століття. Адже у цьому невеликому селі в графстві Мейо пульсує «Марійське серце» ірландського католицтва.

 • Вівторок, Серпень 14, 2018 - 15:29
  В день спомину святого Максиміліана Кольбе Папа Франциск нагадує, що й сьогодні не бракує мучеників.

  «Також і сьогодні існує чимало мучеників, чимало переслідуваних за любов до Христа: вони – справжня сила Церкви», – нагадує Папа Франциск через Твіттер у вівторок, 14 серпня 2018 р., в день літургійного спомину святого мученика-францисканця отця Максиміліана Марії Кольбе.

  Перемога о. Максиміліана

 • Неділя, Серпень 12, 2018 - 16:07

  Ми є відповідальними за те добро, яке могли зробити, але не зробили. Про це Святіший Отець нагадав молоді під час особливого проказування молитви «Ангел Господній»

 • Неділя, Серпень 12, 2018 - 16:05

  Промовляючи до італійської молоді, що прибула на прощу до Риму з усіх італійських дієцезій, Святіший Отець заохотив юнаків і дівчат анґажуватися в будування Божого Царства, бо Церква потребує їхнього ентузіазму

   

 • Неділя, Серпень 12, 2018 - 16:04

  Ввечері, 11 серпня, Папа Франциск зустрівся з 70 тисячами італійських юнаків і дівчат, що здійснити паломництво до Риму в рамках приготування до Синоду про молодь

   

  Мрії молоді, іноді, лякають дорослих, але не слід дозволити викрасти свої мрії. На це звернув увагу Папа Франциск, спілкуючись із юнаками та дівчатами з усієї Італії, які зібралися в Римі, як остаточній меті прощі, організованої Італійською Єпископською Конференцією у контексті приготування до Синоду Єпископів, присвяченого молоді.

 • Субота, Серпень 11, 2018 - 21:21

  В день літургійного спомину святої Клари Папа Франциск нагадує про цінність контемпляції

  «Навчімося споглядати в тиші Боже діло, що перевищує будь-яку нашу уяву», – закликає Папа Франциск через Твіттер у суботу, 11 серпня 2018 р., коли спогадується пам’ять святої Клари з Ассізі, засновниці Сестер Кларисок.

  Свята, закохана в Христову вбогість

 • Субота, Серпень 11, 2018 - 21:18

  Для Вселенських Архиєреїв Івана Павла ІІ, Венедикта XVI та Франциска Всесвітні зустрічі сімей стали нагодою для того, аби звернути увагу Церкви на актуальні теми сім’ї та її вагому роль у Церкві та суспільстві

 • Субота, Серпень 11, 2018 - 13:35

  Чудотворна ікона Матері Божої «Надія Безнадійним» вже давно відома далеко за межами Чернівців. Вона перебуває у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на вулиці Руській. З липня ікона отримала ще й особливий статус: Папа Римський Франциск надав їй повний відпуст. Тобто, з цього часу всі, хто молиться перед Матір’ю Божою Чернівецькою, отримуватимуть прощення гріхів. Але для цього є кілька умов.

 • Субота, Серпень 11, 2018 - 13:34

  Глава Католицької Церкви продовжує консультації з представниками чилійської Церкви щодо запобігання лихові зловживань з боку духовенства

  Як повідомляє Ватиканський прес-центр, у п’ятницю, 10 серпня 2018 р., Папа Франциск прийняв в резиденційному комплексі «Дім святої Марти» у Ватикані єпископа Хуана Іньясіо Ґонсалеса, ординарія Сан-Бернардо (Чилі) та Анну Марією Селіс Бруне, Голову Чилійської національної комісії в справах запобігання зловживанням та супроводу жертв.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць