Суспільство

 • Четвер, Жовтень 6, 2022 - 15:48

  Національні збори, нижня палата парламенту Словенії, прийняли поправку до сімейного законодавства, яка дозволяє одностатевим парам «одружуватися» та усиновлювати дітей, повідомляє словенське агентство STA.

  За проголосували 48 депутатів, проти – 29, один утримався.

 • Четвер, Жовтень 6, 2022 - 11:31
  Від початку повномасштабної війни ватиканська педіатрична лікарня прийняла на лікування 1600 українських дітей. Для цієї лікарні це стало безпрецедентним викликом, на який її працівники відповіли великодушно і професійно. Про лікування та всеохоплюючу опіку, яку забезпечують тут маленьким українцям та їхнім родинам, в інтерв’ю для Vatican News розповіла мама дитини, яка проходить лікування, лікарка з України та працівниця лікарні.
 • Четвер, Жовтень 6, 2022 - 11:28

  Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час зустрічі з духовенством Київської архиєпархії прокоментував слова Папи Франциска, промовлені перед молитвою «Ангел Господній» минулої неділі, і пояснив позицію Української Греко-Католицької Церкви щодо анексії росією території чотирьох областей України.

  «Ми стали свідками безпрецедентної події в історії сучасного людства — безсоромної крадіжки на державному рівні», — заявив Блаженніший Святослав, коментуючи спробу анексії російською федерацією захоплених територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей України.

 • Середа, Жовтень 5, 2022 - 12:15

  Німецький кардинал Герхард Мюллер, колишній префект Конгрегації доктрини віри, попереджає про небезпеку, що може призвести до «колективного суїциду» людства.

  «Християнство поширює цивілізацію життя і ставить виклик культурі антропологічного нігілізму, який може завершитись колективним самогубством людства. Атеїзм – це нігілізм. Його плодом є смерть», - говорив кардинал під час виступу на Всесвітньому конгресі сімей, що відбувався минулими вихідними у Мексиці.

 • Вівторок, Жовтень 4, 2022 - 18:12

  Напередодні Всесвітнього дня вчителів Віцедиректорка Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури поділилася в інтерв’ю для ватиканських медіа думками про роль школи у сприяння цілісному людському розвиткові, зокрема, на теренах, зранених війною.

 • Вівторок, Жовтень 4, 2022 - 18:11

  67 католицьких єпископів у Німеччині не змогли вирішити суперечку щодо питання сексуальної моралі. “Ми погоджуємося, що в нас є розбіжності”, — сказав єпископ Ґеорґ Бетцінґ, очільник Єпископської конференції Німеччини, у четвер наприкінці осіннього пленарного засідання у Фульді. Він зазначив, що розбіжності “допустимі без розпаду нас як спільноти”.

 • Понеділок, Жовтень 3, 2022 - 21:12

  О. Фіделіс Мосцінські є американською іконою боротьби за права ненароджених дітей. Безкомпромісного священника в наручниках відвезли до арешту після того, як ФБР звинуватило його у проведенні маніфестації поруч із «клінікою» «Planned Parenthood».

  Минулої п’ятниці о. Мосцінські звільнили після 90 днів позбавлення волі за про-лайф діяльність біля абортативної клініки. Того ж дня біля його дверей з’явились представники ФБР, щоб знову арештувати.

 • Понеділок, Жовтень 3, 2022 - 15:41

  Ратифікована 20 червня 2022 року Верховною Радою України та підписана 21 червня Президентом Володимиром Зеленським “Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами” передбачає співпрацю держави з неурядовими організаціями в питанні впровадження гендерної політики, в тому числі в освіті (ст.ст. 9, 13 Конвенції). Є очевидним вплив гендерних громадських організацій в освітній сфері, зокрема в діяльності антидискримінаційної експертизи шкільних підручників.

 • Понеділок, Жовтень 3, 2022 - 12:54

  У неділю 2 жовтня 2022 року Божого в Папській базиліці Санта Марія Маджоре біля фіґури Цариця Миру, яка була встановлена на прохання папи Бенедикта ХV після більшовицької революції в росії в 1917 році і біля якої папа Франциск 31 травня 2022 року очолював молитву Вервиці за мир в Україні, єпископ УГКЦ Іриней Білик освятив п’ять тисяч вервиць, які передані для українських воїнів.

 • П'ятниця, Вересень 30, 2022 - 16:14

  Люди різних народів світу, які відчувають, що гідність і свобода, правда і право на життя є чимось, за що варто жити і вмерти, стоять на боці України. Таке переконання висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 219-й день кровопролитної святотатської війни росії проти українського народу.

 • Четвер, Вересень 29, 2022 - 16:07

  У середу ввечері проабортивні демонстранти підпалили катедру у столиці Колумбії – Боготі. На фото із соцмереж видно коктейлі Молотова, яких кидають у напрямку храму.

  На місце події прибули представники поліції. Наразі невідомо наскільки великих збитків нанесли зловмисники.

  Як інформує Polonia Christiana, в середу в Боготі відбувся марш прихильників абортів. В такий спосіб феміністичні групи «відсвяткували» т.зв. «Всесвітній день акцій на користь легальних і безпечних абортів».

 • Четвер, Вересень 29, 2022 - 15:33

  За ініціативи адміністратора парафії Блаженної княгині Ольги УГКЦ отця Євгена Мерімеріна та підтримки місцевих краєзнавців, істориків, діячів культури та мистецтв, у місті Біла Церква перейменували вулицю на честь Блаженнішого Любомира Гузара.

  Під час засідання позачергової 31-ї сесії Білоцерківської міської ради було ухвалене рішення про перейменування ряду вулиць Білоцерківської міської територіальної громади. Зокрема вул. Осипенко було перейменовано на вул. Любомира Гузара. Це рішення прийнято в рамках дерусифікації назв вулиць, провулків, площ міст і сіл України.

 • Четвер, Вересень 29, 2022 - 15:30

  Атеїсти в окопах бувають. Сам бачив. Їх не так багато. Значно більше, ніж атеїстів, я бачив чудес.

  Чудо надзвичайно нетехнологічне. У військового-християнина не існує методички на зразок: прочитай Отче наш і 90-й Псалом для захисту від АГС, а від міномета повтори це тричі і додай Царю небесний та Богородице Діво.

  Закони фізики працюють. Але є винятки.

 • Четвер, Вересень 29, 2022 - 11:05

  Журнал Bild процитував лідера відділення Християнського демократичного союзу в Гамбурзі: «Псевдоліберальне середовище хоче нав’язати гендерну мову проти волі переважної більшості німців. Часто на незгодних чиниться сильний тиск, щоб вони також ухвалили гендерну ідеологію».

  Голова регіонального відділення Християнського Демократичного Союзу в Гамбурзі Крістоф Плос хотів би, щоб гендерна мова була заборонена у всіх школах, університетах та органах влади. Заяву про це він зробив для журналу Bild.

 • Середа, Вересень 28, 2022 - 20:53

  В інтерв’ю для Польської редакції Радіо Ватикану – Vatican News кардинал Конрад Краєвський розповів про свою розмову з Папою Франциском, присвячену подорожі в Україну.

 • Середа, Вересень 28, 2022 - 20:50
  «Пам’ятайте, що ви не самотні, світ дивиться на вас, ви йому не байдужі, світ хоче підтримати освіту біженців та мігрантів», – таке звернення до українських студентів, які щодня змушені долати численні виклики, спричинені війною, прозвучало з уст учасниці міжнародної конференції, що відбулася в Римі та була присвячена темі освіти для біженців та мігрантів. Одне з пленарних засідань було присвячене проблемам забезпечення освіти для українців в умовах війни.
   
 • Середа, Вересень 28, 2022 - 16:11

  Кубинці на референдумі прийняли положення т. зв «Сімейні карти», які ведуть до нового визначення шлюбу та сім’ї. Нові нормативні акти легалізують т. зв «Гомошлюби» та усиновлення дітей гомосексуальними парами.

  У понеділок оприлюднили попередні результати референдуму на Кубі щодо змін до Сімейного кодексу. Майже 100-сторінковий документ позитивно оцінили дві третини учасників референдуму. Новий закон знаменує собою революцію в розумінні понять «сім’я» і «шлюб». Тепер гомосексуальні пари також можуть вважатися такими і, більше того, вони матимуть право усиновлювати дітей.

 • Середа, Вересень 28, 2022 - 15:58

  Батьки християни не стерпіли спробу введення в їх школи транс ідеології, яка передбачає дозвіл учням ідентифікувати себе як трансгендери, а також вимагала від вчителів підтримувати учнів в цьому рішенні і звертатися до них відповідно «нового гендеру».

  Батьків обурило що двом 6 річним хлопчикам в класі дозволили ідентифікувати себе як дівчатка у школі острова Уайт, та поставили ультиматум що покинуть школу, якщо та не змінить свою політику. Але школа лише назвала батьків трансфобами.

 • Середа, Вересень 28, 2022 - 15:03

  Представники єпископатів ЄС, серед іншого, обговорюватимуть становище біженців та наслідки енергетичної кризи для найубогіших верств населення.

  Делегати єпископських конференцій Європейського союзу зберуться від 12 до 14 жовтня 2022 р. в Брюсселі на осінню пленарну асамблею Комісії Єпископатів ЄС (COMECE), щоб обговорити суспільно-економічні та геополітичні наслідки російського вторгнення в Україну, з особливим наголосом на енергетичній кризі.

 • Середа, Вересень 28, 2022 - 14:50

  Слава, яка сьогодні виходить у Києві з чесного і животворящого Хреста на цілу Україну, є чимось ще до кінця нами не зрозумілим, але чимось, що зворушує до глибини душі. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у свято Воздвиження чесного і животворного Хреста Господнього в Патріаршому соборі Воскресіння Христового, що в Києві.

  «Хресту Твоєму поклоняємось, Христе, і святе воскресіння Твоє славимо!»

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць