Суспільство

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 21:09

  "Ми переконані в тому, що єдність і примирення відповідає тому, про що каже Святе Письмо,  тому у 2000 році ми створили Christian Gacaca, яка допомогла  встановити правосуддя для нашого народу. Ми також опублікували книги про єдність і примирення", сказав  Філіп Рукамба, єпископ Бутаре в Руанді, розповідаючи про роль Католицької Церкви в Комісії національної єдності і примирення (NURC).

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 19:56

  Доповідь архиєпископа Ігоря Ісіченка на дні пам’яти княгині Анни Ярославни (Сенліс, Франція, 22 травня 2016 р.)

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 19:54

  Американські медіа оприлюднили награну телефонічну розмову працівника аборційної клініки з диспетчиром швидкої допомоги. Працівники аборційного відділу дзвонили за допомогою, бо дитина, котру хотіли вбити, народилася живою.

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 19:53

  Респонденти, які є прихильниками Української греко-католицької церкви (УГКЦ), довіряють церкві більше, ніж представники інших конфесій в Україні.

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 14:05

  У неділю, 29 травня, у Парку культури ім. Богдана Хмельницького відбудеться Свято родини "Буде родина — буде Україна". Усіх охочих закликають долучитися до святкування Дня родини та Дня захисту дітей.

  Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

  За його словами, цього року фестиваль відбудеться вперше та має на меті популяризувати сімейні цінності, допомогти зберігати інституцію родини, а також міцний фізичний та духовний стан дітей.

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 13:55

  У понеділок 23 травня Правлячий архієрей Коломийсько–Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк) брав участь у поході під назвою “Марш Героїв”, який організовувала міська і районна влада у місті Коломия.

  Це свято встановлене на честь українських вояків - борців за вільну Україну, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА і діячів ОУН, а також сучасних героїв сьогодення, які загинули за нашу незалежність.

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 11:51

  Високопреосвященніший владика Ігор, Арихиєпископ та Митрополит Львівський УГКЦ декретом ЛВ 16/779 від 11 квітня 2016 року призначив отця Богдана Кулика капеланом Львівського національного університету імені Івана Франка. Новопризначений ієрей також є настоятелем студентського Храму рівноапостольного князя Володимира (вул. Природна 8а).

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 09:49

  ПИТАННЯ: Коли церковний суд анулює шлюб, чи можуть обоє вступити в новий шлюб чи тільки той, хто не був винен у розпаді сім'ї?

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 00:27

  Коли говоримо про християнство, то десь на рівні підсвідомості добра частина людей сприймає його, як анаціональну релігію. Особливо така схильність виявляється тоді, коли йдеться про Католицьку Церкву. Хоча насправді неупереджений погляд на історичні реалії відкриває дещо іншу картину.

 • Вівторок, Травень 24, 2016 - 00:20

  Долучившись до єпископальної, лютеранської і баптистської спільнот, дві католицькі єпархій в штаті Нью-Йорк, єпархія Олбані і єпархія Огденсбург, подали позов проти  Нью-Йоркського депортаменту фінансових послуг  щодо "моделі", яка  вимагає обов'язкового медичного страхування для покриття абортів.

 • Понеділок, Травень 23, 2016 - 14:59

  Близько півтисячі людей взяли участь у ході подружніх пар. Батьки разом із дітьми йшли із «Старого парку» у парк імені Тараса Шевченка, де відбувся Фестиваль сім’ї.

  На ходу люди затратили близько години. Йшли у супроводі поліцейських, зайнявши лише половину дороги. У руках тримали плакати з гаслами «Міцна сім’я – не випадковість», «Що Бог з’єднав, людина хай не розлучає», пише Медіатор.

  Акція відбулася у рамках «Тижня подружжя». Нагадаємо, він тривав у Тернополі протягом цього тижня.

 • Понеділок, Травень 23, 2016 - 12:01

  Римсько-католицька громада міста Бердичева запрошує усіх 28 травня 2016 р. пройти вулицями міста та підтримати процесію за життя, проти абортів! Початок – о 12:00 біля костьолу Святої Варвари (вул. Європейська, 25).

  Завершення - о 13:00 біля Санктуарію Матері Божої Бердичівської (вул. Соборна, 25).

 • Понеділок, Травень 23, 2016 - 12:00

  22 травня, військові капелани ЛА УГКЦ відвідали Яворівський полігон, де уділили Святі Тайни Хрещення та Миропозазання військовослужбовцю Богдану, який родом з Кіровоградщини. Солдат виявий бажання бути не лише захисником Батьківщини, але також стати Воїном Христовим. Уділив Святі Тайни о. Андрій Сіданич, капелан Центру Військового Капеланства, та побажав новоохрещенному кожного дня боротись у своєму духовному житті та не забувати про свої християнські обов'язки.

 • Понеділок, Травень 23, 2016 - 11:59

  21 травня відбулась загальноєпархіальна проща осіб з особливими потребами з нагоди Року Божого Милосердя, яку організував БФ "Карітас СДЄ". Прочани з різних місцевостей Самбірсько-Дрогобицької єпархії прибули до Дверей Божого Милосердя у м. Дрогобичі й м. Самборі.

 • Понеділок, Травень 23, 2016 - 11:58

  20-21 травня 2016 року, на горі Маківка, де проходили бої Січових Стрільців у 1915 році, відбувся районний вишкіл Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. С. Бандери. У вишколі брали участь осередки організації «Тризуб» м. Новий Розділ та зі Сколівщини. Військовий капелан о. Ростислав Височан, Голова комісії душпастирства силових структур Стрийської єпархії провів духовну програму на вишколі та відслужив Літургію за загиблими січовиками.

 • Понеділок, Травень 23, 2016 - 11:56

  В Івано-Франківську відзначили День Героїв. Урочисті заходи розпочалися в Меморіальному сквері спільною Панахидою, яку відслужили представники духовенства трьох найбільших конфесій Прикарпаття, на чолі з Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським УГКЦ Кир Володимиром (Війтишином).

  Серед присутніх були також керівництво облдержадміністрації та міської ради, ветерани ОУН-УПА, учасники російсько-української війни на Сході України і громадськість міста.

 • Неділя, Травень 22, 2016 - 21:59

  Сьогодні ввечері, за участю місцевої влади, капеланів, волонтерів та священиків єпархії, у сквері по вул. Грушевського м. Дрогобича було посвячено хрест пам'яті воїнам АТО, УПА, котрі життя віддали за Україну в різний час. Згодом на цьому місці буде встановлено пам'ятник борцям за волю України.

  Зі слів декана єпархії, Івана Паньківа, до організації і встановлення пам'ятника долучилася громада храму Преображення ГНІХ.

 • Неділя, Травень 22, 2016 - 21:58

  22 травня 2016 р. у Неділю про розслабленого о. Костянтин Пантелей, керівник Відділу душпастирства УГКЦ у пенітенціарній системі України, відвідав палати з молитвою за хворих, що знаходяться на лікуванні у Спеціалізованій міжобласній лікарні пенітенціарної системи у Бучанській виправній колонії. Він закликав в'язнів з довірою звертатися до Святителя Миколая з проханням про молитву про Божу поміч і зцілення. Найбільш потребуючі в'язні, що втратили соціальні зв'язки, отримали засоби особистої гігієни - зубні пасти, щітки і мило. Окрім того о.

 • Неділя, Травень 22, 2016 - 20:59

  В суботу, 21 травня у місті Люрді, Франція, під час 58-го Міжнародного військового паломництва, українська військова делегація на чолі з преосвященішим владикою Михаїлом Колтуном - керівником департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства військовослужбовців та силових стуктур прийняла участь у дружній зустрічі організованій католицькою організацією Лицарі Колумба, Нью Гейвен, США.

 • Неділя, Травень 22, 2016 - 11:14

Сторінки

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць