Суспільство

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 22:15

  Архиєпископ Крістіан Лепін з Монреалю, разом з іншими єпископами Квебеку, стали прямими критиками Акту «Медична допомога при смерті», прийнятого в провінції в червні 2014 р. Цей Акт дозволяє смертельно хворим пацієнтам обрати самогубство з медичною допомогою у випадку, якщо їх стан невиліковний і вони переживають нестерпний біль. В лютому 2015 р. самогубство з допомогою лікаря стало законним у всій Канаді.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 17:11

  Даніел і Емі МакАртури – християнська пара, власники цукерні «Ashers» у Белфасті, відмовились писати на торті «Підтримка ґей-шлюбам», за що ЛГБТ організація «QueerSpace» розпочала судове переслідування МакАртурів, які змушені були заплатити штраф у розмірі еквівалентному 600 американським доларам, Верховний суд Північної Ірландії підтвердив цей штраф, фактично скасувавши своєю постановою свободу совісті й віросповідання у тих випадках коли йдеться про сексуальну орієнтацію.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 15:54

  80 мерів європейських міст зберуться 9-10 грудня у Ватикані на зустріч, присвячену проблемам біженців і мігрантів. Форум, організований Папською академією наук, пройде на тему «Європа: біженці - наші брати».

  «Цей саміт був скликаний, щоб привернути міжнародну увагу до проблеми збільшення кількості біженців на нашій планеті, яка загрожує світовій стабільності», - йдеться в спеціальному повідомленні Залу Печаті Святого Престолу. На сьогодні у всьому світі налічується 125 мільйонів біженців.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 14:44

  Нещодавно обраний президент США Дональд Трамп призначив нового секретаря Департаменту житлового будівництва і міського розвитку (HUD). Ним став дитячий нейрохірург, колишній суперник Трампа на президентських перегонах від республіканців, др. Бен Карсон. Він є першим афро-американцем, призначеним в кабінет Трампа.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 13:39

  Британський прем'єр-міністр Тереза Мей виступила на захист прав християн в країні, заявивши, що «ми всі можемо пишатися нашою християнською спадщиною» і що християни повинні користуватися повною свободою у розмовах про віру і проявах віри на робочих місцях.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 13:38

  5 грудня, у виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України,  відбулося  відкриття виставки художніх робіт дітей та молоді з особливими потребами «Створюємо зміни разом – творчі та відкриті». На відкриття виставки завітали представники влади області, громадських організацій, художники, журналісти та автори художніх робіт, представлених в експозиції.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 10:08

  Нелегко бачити чужі болі і ввесь час, незважаючи на втому, йти зі словом і дією туди звідки тільки тікають. Простіше закрити очі, вуха, засмикнути фіранки, щоб не дай Боже той чужий біль не став твоїм… Але Господь кличе до ревної й самовідданої праці тим, що страждають найбільше. Господь кличе брати на себе біль болящого, потішати, радити і щоденною турботою показувати, як Він турбується рухами й серцями тих хто відгукнувся.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 10:01

  Стать – природне явище, а гендер – дійсність психічного самосприйняття, часто зумовлена суспільним впливом. Гендерна ідеологія наполягає, що людина може вільно обирати і втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічної статі.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 09:59

  ПИТАННЯ: Яку покуту може накласти на каяльника сповідник? Чи правильно поступив священик, якщо дав не молитву, а відвідування катехизації в парафії?

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 09:56

  У четвер, 8 грудня, о 17:30 а ефірі програми “Відкрита Церква. Діалоги” розмовлятимуть про військове капеланство з отцем Степаном Сусом, військовим капеланом УГКЦ, синкелом у справах капеланства Львівської архиєпархії, настоятелем Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла у Львові.

 • Вівторок, Грудень 6, 2016 - 09:54

  Учні шостого та сьомого класів школи-гімназії святої Софії під час розмови для Живого ТБ у програмі "Відкрита Церква. Діалоги" про покарання. Чи потрібен цей метод як частина процесу вихоання дітей?

  Про це у відеосюжеті нижче.

 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 22:55

  Хорватська редакція Радіо Ватикану продовжує коментувати те, що зараз відбувається у США після виборів, в результаті, яких мільярдер Дональд Трамп став 45-им президентом США.

 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 21:32
  З циклу «Діла МИЛОСЕРДЯ для ДУШІ»
  16-18 грудня 2016 р. Б.
  духовно-психологічна зустріч для молоді
   «ВЧИМОСЬ у БОГА…»
   
  «Все Писання - натхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у
  справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий,
  до всякого доброго діла готовий.»
 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 21:29

  Учні шостого та сьомого класів школи-гімназії святої Софії під час розмови для Живого ТБ у програмі "Відкрита Церква. Діалоги" розповіли, що таке щастя для них і чи покарання батьків потрібне для виховання дитини.

  Про це у відеосюжеті нижче.

 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 20:00

  2-3 грудня 2016 року у храмі Святого Йосифа Згромадження Сестер Милосердя Святого Вінкентія (м. Львів, вул. Залізняка, 11) відбулися передріздвяні реколекції для студентів, організовані Центром Студентського Капеланства ЛА УГКЦ. Реколектантом став Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 19:59

  З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ»  2 грудня організував святкове дійство для 100 осіб з числа дітей та молоді з особливими потребами. В цей день для них були і святковий обід, і розваги аніматорів, і дискотека, і співи, і танці, і конкурси.

 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 19:58

  5 грудня 2016 року Сестри Служебниці с. Єроніма Вовчак, с. Тетяна Головчак та с. Єлисавета Проць із подорожуючою іконою Блаженної Йосафати відвідали дитячий садок святого Миколая у Львові.

  Дошкільнята зустріли ікону піснею «Ласками багата» та молилися Молебень до Блаженної Йосафати. Отець Ігор Пецюх зачитував молитовні прохання дітей про здоров’я для своїх рідних, за мир в Україні, за воїнів, а усі співали «Преподобна мати Йосафато, моли Бога за нас!».

 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 19:33

  Оприлюднення антигендерного послання Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства минулого тижня, без всякого сумніву, стало черговим пунктом боротьби українського християнства з гендерною ідеологією. Одна з великих українських конфесій в черговий раз виразно і недвозначно висловилась: гендеризм – це зло.

 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 16:23

  Нещодавні пожежі на південному сході США принесли важкі наслідки – загинули люди, зруйновані численні будинки і спалені тисячі кілометрів землі.

  Однак в м. Ґатлінбург, Теннессі, посеред руїн люди знайшли неушкодженою статую Ісуса і назвали її «чудом посеред руїни». Статуя, покрита порохом і кіптявою, залишилась єдиною неушкодженою річчю після повної руйнації дому внаслідок пожежі.

   

 • Понеділок, Грудень 5, 2016 - 15:23

  12 грудня 2016 року у всіх єпархіях Сполучених Штатів Америки відзначатимуть урочистість Богородиці з Гвадалупе як день молитви і солідарності з сім’ями іммігрантів.

  «Так багато сімей cхвильовані тим, наскільки зміни до імміграційної політики вплинуть на них», – зазначив Архиєпископ Хосе Гомез з Лос-Анджелесу, віце-президент Конференції католицьких єпископів США. «Ми хочемо, щоб вони знали: Церква з ними, молиться за них і активно слідкує за розвитком на єпархіальному, державному і національному рівнях, щоб могти бути їх ефективним захисником».

Сторінки

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць