Духівник Синоду Єпископів розповів, про що проповідує владикам на щоденних Літургіях
  • Птн, 08/09/2017 - 10:49

Відштовхуючись від теми Синоду Єпископів УГКЦ «Літургійне і молитовне життя УГКЦ», я особливу увагу звертаю на ці аспекти. Мої проповіді ґрунтуються на Божому Слові Апостола і Євангелія на щодень. Із цих фрагментів я шукаю те, що підходить до теми Синоду.

 

Сказав о. Марко Бляза, ТІ, з Польщі, духівник й проповідник Синоду, у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ, розповідаючи, про що проповідує єпископам на щоденних богослужіннях у рамках Синоду.

За словами священика, коли владики Синоду працюють під час засідань, їм необхідно чути Добре Слово, аби їхня праця принесла духовні плоди. «Тому я у своїх проповідях й науках звертаю увагу на їх служіння для Церкви і в Церкві. У науках, які я готую для передбаченого дня духовної віднови владик Синоду (7 вересня), наголошуватиму на таких темах: таїнство воплочення, прикликання Святого Духа (епіклеза), співзв'язок між Словом і Таїнством. Ці теми будуть мати екзистенціальний, догматичний, літургійний і практичний виміри. Сподіваюся, моє служіння, як проповідника, допоможе владикам у їхній праці і служінні. Для мене цей досвід також буде мати духовні плоди», − сказав о. Марко.

«Це велика честь і відповідальність для мене, а також завдання, яке мені Бог дає. Сподіваюся, я впораюся з цим завданням і віддам все найкраще Церкві та єпископам», − прокоментував священик.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць