Митрополит Ігор (Возьняк) призначив духівника Пліснеському заповіднику
  • Суб, 09/09/2017 - 12:43

Високопреосвященніший Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор (Возьняк) своїм Дикретом Вх. ЛВ 17/1426 призначив всечеснішого отця Віталія Барабаша духівником колективу Комунального закладу Львівської обласної ради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» на прохання директора заповідника п. Володимира Шелепа.

Попередньо бажання отримати відповідного духівника, який би опікувався колективом Заповіднику висловив ще його засновник – видатний український археолог благопокійний п. Михайло Филипчук. Проте передчасна смерть відклала здійснення його мрії.

Отець Віталій Барабаш є священиком Львівської Архиєпархії УГКЦ, парохом сіл Княже, Бонишин, Золочівка, духівником Товариства християнського життя «Воїни Христа Царя». Отець провадить авторську програму «Суботня кухня з о. Віталієм» на місцевому інформаційному порталі Золочів.нет та співавторську програму «Кава з цинамоном» на сайті «Католицький Оглядач». Отець Барабаш неодноразово брав участь в археологічних дослідження та археологічних розкопках у якості волонтера. У 2014 році, на самому почату московитської агресії проти Україні о. Барабаш провів місяць часу в якості військового капелана на московитсько-українському фронті. З 2014 по 2016 рік отець приймав активну участь у волонтерському русі.