Священик УПЦ МП вмив святою водою "поліцейських ДНР" і навчив, як уникнути гріха
  • Нед, 14/09/2014 - 00:16

Співробітники "Донецького міського управління поліції" отримали благословення від священика Української православної церкви Московського патріархату. Про це пише прес-служба "ДНР".

Як повідомляється, "на запрошення керівництва поліції республіки" настоятель Свято-Нікольського монастиря отець Никон зустрівся з "особовим складом Донецького міського управління поліції". Священик "провів бесіду на духовні теми", в тому числі відповів на питання, "як можна уникнути гріха, яким життям повинен жити православний християнин, які добрі справи він може здійснювати".

Святий отець не зміг обійти тему "складної політичної ситуації в "Новоросії". Говорячи про неї, священик зауважив: "перед співробітниками поліції стоїть завдання показати приклад таких якостей, як чесність і порядність, повага до громадян, готовність пожертвувати собою заради ближнього".

Він прочитав кілька молитов, а потім "окропив" бійців святою водою. Правда, окроплення це, швидше, нагадувало умивання - святий батько не шкодував води в спробі змити зі злочинців всі гріхи.