Вірую у воскресіння мертвих і спілкування святих!
Грандіозно розгрібаючи свою обитель, знайшов оливки, котрі квасили на адріатичному узбережжі разом з отцем Orest Wilczynski. З надією, що десь по Різдві будемо мати нагоду смакувати натуральними, власноруч зібраними і наквашеними благородними оливками. Тепер, після п’яти років ферментації в глибокому мороку шафи, їх гіркувато-благородний смак тішить мої уста.
Точно так само певно, і то вже віддавна, досвідчую в свому житті братерську поміч отця Ореста у малих і важливих справах.