1

Євхаристія – Тіло і Кров самого Бога – є вершиною і джерелом життя Церкви.

Це жертва: Ісус приносить своє Тіло в жертву за мене, щоб я у своєму тілі міг осягнути спасіння. Інакшої дороги до вічного щастя нема, хтось мусів заплатити ціну за мою щасливу вічність.

Це пожива: ми дослівно їмо Боже Тіло. Це споживання зміцнює, оздоровлює і наповнює нас. Ми створіння, які хочуть їсти самого Бога, нас ніколи не задовільнить ніщо менше.

Це завдання: коли ми приймаємо Тіло самого Бога у вірному, плідному, повному і вільному дарі, то ставаймо тим, що прийняли – тотальним даром любові для інших!

About The Author