20 вересня у Гарнізонному храмі звучатиме «Музика Миру» на підтримку бійців АТО
Цієї неділі, 20 вересня 2015 року, о 17.00 год. в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться вечір класичної музики «Музика Миру» на підтримку бійців АТО. Цього дня прихожани та всі гості святині матимуть нагоду послухати твори Й.С. Баха, С. Барбара, Б. Бріттена у виконанні Студентського симфонічного оркестру Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка.
Запрошуємо всіх охочих провести цей вечір разом з нами. Вхід вільний!