При українській парафії в Будапешті відбувся концерт з нагоди ювілею Незалежності України
7 вересня, в м. Будапешт, (Угорщина) при українській парафії, в церкві свв. Кирила та Методія, відбулася молитва та урочистий концерт з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.
Святковий вечір розпочався з молитви, після якої прозвучав Гімн України, а відтак, з вітальним словом звернулася Посол України в Угорщині Любов Непоп та речник української громади Угорщині Ярослава Хортяні.
Другу частину свята провів відомий київський народний хор «Дарничанка», який запропонував широкий асортимент народних пісень з різних регіонів України.
В святкуванні взяли участь члени української громади, представники українського дипломатичного корпусу, речники національних меншин, депутати Державних Зборів Угорщини, керівництво району Ференцварош.
На завершення, о. Дам‘ян Габорій, душпастир для української громади в Угорщині, подякував усім присутнім в храмі, за участь та організацію свята.
Захід відбувся за підтримки Товариство української культури Угорщини та самоврядування українців районів Ференцварош та Чепел міста Будапешт.