Московитський генерал пояснив, що РФ вбиває сирійців, щоб захистити свої газові інтереси
Російський генерал-полковник Леонід Івашов в ефірі пропагандистської телепередачі «Вечер с Владимиром Соловьевым», заявив що РФ вступила у війну в Сирії для захисту своїх газових інтересів, повідомляє ТСН.
«Якби Росія не ввійшла туди (у війну з Сирією, – ред.) і не утримала режим Башара Асада, то уже б сьогодні стояло би дуже гостро питання виживання російського бюджету. Тому що воюють там три газові труби: Катар, Іран…» Коли один із учасників ток-шоу уточнив, чи воює РФ в Сирії, щоб забезпечити збут «Газпрому», Івашов відповів ствердно: «Так, в тому числі».