Унікальна ікона, на якій можна знайти імена дітей, з’явилася у Львові
Кожен елемент ікони має своє значення.
У Франківському районі Львова є унікальна ікона, на якій можна знайти імена дітей, повідомляє Франківська райадміністрація на своїй сторінці у Фейсбук.
«Яворівська Богородичка» віднедавна зустрічає кожного, хто приходить до дошкільного закладу «Діти світла» на вул. Генерала Чупринки, 70 при Храм Святого Папи Климент
Вона відразу привертає увагу своїми теплими барвами та незвичними деталями

Авторкою образу є іконописиця Іванна Крип’якевич-Димид, яка поєднала у своїй роботі духовну символіку з елементами української народної культури.
Особливістю ікони стали мотиви яворівської забавки – традиційної дерев’яної іграшки, відомої своїми жовтими, зеленими та червоними барвами
«Це не випадковий вибір, адже яворівська забавка є однією з найвідоміших українських ремісничих традицій, що передається з покоління в покоління та входить до переліку нематеріальної культурної спадщини України. Її розвиток свого часу підтримала Державна школа деревного промислу («Забавкарська школа»), створена за сприяння графа Івана Шептицького, батька митрополита Андрея Шептицького. Завдяки її діяльності вдалося зберегти традицію яворівського забавкарства та передати наступним поколінням», – розповів отець Роман Гнатів, який служить в храмі.

Кожен елемент ікони має своє значення. Наприклад, біла троянда символізує педагогіку – покликання, що поєднує турботу, любов та щоденну працю.
А внизу ікони можна побачити те, чого немає на жодному іншому образі, – імена всіх дітей та вихователів, які були у закладі на момент її освячення.