Нігерія: знову кров у церкві
Черговий кривавий напад на церкву стався в Нігерії. Інцидент мав місце 3 серпня у католицькій парафії в місцевості Унгван Пау-Пау у штаті Кадуна на півночі країни.
Озброєні люди увірвалися до храму під час ранкового богослужіння, відкривши вогонь по вірних. Одна людина була вбита і кілька отримали поранення. Місцева влада підозрює, що нападниками могли бути мусульманські кочівники народу фульбе, що конкурують з осілими землеробськими племенами, котрі в основному сповідують християнство.