Апостольський вікарій Південної Аравії: сестер в Ємені вбили з причин ненависті до християнства
Апостольський вікарій Південної Аравії владика Пол Гіндер, заявив для «AsiaNews», що вбивство сестер Місіонерок Милосердя в Ємені мало своїм підґрунтям ненависть до християнства.
«Ці люди в уніформі увірвалися у приміщення де перебували сестри, на своєму шляху вони застрелили охоронця і всіх співробітників, які опинилися на їхньому шляху, вони вбили четверо сестер та ще десять мирян. Одна сестра вижили, оскільки нападники не змогли її знайти… Сестри були свідомі небезпеки для їхнього життя, але попри це залишалися у Ємені.» – повідомив владика Гіндер.