Держсекретар про молитовну зустріч ізраїльського та палестинського лідерів
Там, де людські зусилля не принесли результату, необхідно звернутися до Бога з проханням про мудрість і силу, щоб прагнути до миру і зміцнювати взаємну довіру. Так кардинал П’єтро Паролін, Держсекретар Його Святості Папи, охарактеризував мету молитовної зустрічі між Президентами Ізраїлю і Палестини, яка з ініціативи Понтифіка пройде у Ватикані 8 червня 2014.
В інтерв’ю Ватиканському радіо кардинал зазначив, що Святіший Отець хотів, щоб зустріч між ізраїльським і палестинським лідерами носила саме молитовний характер, тому що, по-перше – молитва є силою для досягнення миру, а по-друге – вона буде мати сильне символічне значення.
Говорячи про кризу в Сирії, кардинал Паролін висловив занепокоєння, що вона може стати “забута”. На його думку, всі включені в конфлікт сторони, мають відкинути ідею про те, що можна здобути перемогу за допомогою зброї. “Єдиний шлях – це шлях переговорів”, – сказав кардинал і додав, що інакше будуть тільки збільшуватися страждання населення країни.
За матеріалами http://be.radiovaticana.va