Кардинал Гузар: Треба чинити добро!
Під час свого виступу на Майдані Незалежності Блаженніший Любомир Гузар закликав всіх чинити добро.
«Ми мусимо бути того свідомо, що у нашому народі є група людей, для яких найважливіша їхня власна вигода», – сказав він.
«Яка на це може бути ефективна відповідь? Серед нас дуже багато добрих людей. Але замало бути добрим – треба ЧИНИТИ ДОБРО. Якщо хочете жити у нормальній державі, передати її дітям і внукам – чинімо добро», – додав він.
Джерело: www.day.kiev.ua