Сьогодні, 31 серпня 2016 року, Високопреосвящений владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський благословив студентів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького на урочистій присязі 1-го курсу з нагоди початку навчального року.