Митрополит Ігор: «Бог любить нас й очікує, щоб нагородити за гідне християнське життя»
Це підкреслив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, під час свого пастирського візиту 26 липня 2015 року до храму свв. Володимира і Ольги (м. Львів, вул. Симоненка, 5а).
«Приходячи до святого храму, необхідно пам’ятати, що це найкраще місце у пошуках Небесного Царства. Тут можемо легко примиритися із Богом, покаявшись за свої гріхи у святій Сповіді та причаститися святого Тіла Христового. Користаймо з цього, бо наше життя немов квітка, яка зацвітає й швидко в’яне. Бог любить нас й очікує, щоб нагородити за гідне християнське життя» – запевнив вірних архиєрей.
Завершився пастирський візит митрополита словами вдячності вірних, подячною грамотою для ієр. Богдана Калатана та наділення його правом носіння жовтого хреста і набедреника. Опісля митрополит Ігор звершив Чин освяченням води та уділив усім присутнім архиєрейське благословення.