Напередодні Різдвяних свят палестинці організували чергові сутички з ЦАХАЛом у Вифлеємі
Напередодні Різдва у Вифлеємі (Бейт-Лехем) відбулись чергові сутички між палестинцями у костюмах Санта-Клауса й вояками Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ). У п’ятницю 18 грудня група «санта-клаусів» під палестинськими прапорами марширували Вифлеємом.
Сутички розпочалися коли «санта-клауси» наблизившись до вояків ЦАХАЛУ почали закидувати їх каміння. Вояки розігнали протестувальників сльозогінним газом. Про це повідомляють ізраїльські ЗМІ.
Звісно, що такі сутички відлякують паломників і туристів, які кожного року відвідують Вифлеєм у різдвяному часі.