Невідомі осквернили церкви Мадриду на честь Міжнародного дня жінки
Церкви Мадриду виявились розписаними богохульними та проабортними графіті й символами фемінізму, усе це відбулося підчас так званого феміністичного «страйку» з нагоди Міжнародного дня жінки – 8 березня, повідомляє Catholic Herald.
Мадридська Архиєпархія гостро засудила такі вандальські акти назвавши їх нападом на спадщину вірних, вносячи розкол в іспанське суспільство.