Опубліковано список учасників третьої Надзвичайної сесії Синоду Єпископів
9 вересня 2014 р. був опублікований список учасників третьої Надзвичайної сесії Синоду Єпископів на тему “пастирські виклики, пов’язані з сім’єю в контексті євангелізації”. Форум пройде у Ватикані 5-19 жовтня 2014р.
Згідно з документом, поширеним Генеральним секретаріатом Синоду, в його роботі братимуть участь 253 учасники. Найбільшу групу – більше 190 учасників – складають священики. Серед них 25 керівників дикастерій Римської Курії та 114 представників єпископських Конференції: 36 – з Африки, 24 – з Америки, 18 – з Азії, 4 – з Океанії і 32 – з Європи.
Інших учасників – 62. Східні Церкви будуть представлені 13-ма єрархами.
У сесії Синоду візьмуть участь також 14 подружніх пар: 13 – слухачів без права голосу і одна пара – експерти. Серед членів, призначених для участі у форумі Папою Франциском – о. Антоніо Пана, відомий в Італії експерт в галузі сучасних ЗМІ, блогер і головний редактор єзуїтського журналу “La Civiltà Cattolica”.
Протягом двох тижнів учасники форуму обговорюватимуть робочий документ третьої Надзвичайної сесії Синоду Єпископів, який був поширений в червні 2014 р. Асамблея є лише проміжним етапом в обговоренні проблем пастирських викликів, пов’язаних з родиною. Його кульмінацією стане XIV Генеральний звичайний Синод Єпископів на тему “Ісус Христос відкриває таємницю і покликання сім’ї”, який пройде 4-25 жовтня 2015 р.