Після більше як двох років Боко Харам відпустив 21 викрадену ученицю з Чібоку
Нігерійське ісламістське терористичне угруповання Боко Харам обміняло 21 викрадену ученицю з Чібоку на чотирьох своїх ув’язнених владою Нігерії членів, повідомляє «Narod.hr».
Як повідомила влада Нігерії, обмін відбувся на кордоні із сусіднім Камеруном. Як зазначають у нігерійській владі обмін став можливим завдячуючи посередництву Червоного хреста та швейцарської влади.