Терористи на Донбасі переслідують “неправославних” християн
Терористи на Донбасі переслідують “неправославних” християн: церкви захоплені, богослужіння заборонені, віруючі змушені переховуватися
У Німеччині повідомляють, що християни-протестанти відчувають загрозу з боку проросійських бойовиків. Цим конфесіям “не місце в православній Росії”, вважають терористи.
Протестантські конфесії на Сході України за даними німецької місіонерської організації “Світло на Сході”, переслідуються проросійськими сепаратистами. Багатьом баптистам доводиться залишати свої будинки, їх церкви захоплені, богослужіння заборонені. Про це повідомив глава місіонерської місії Йоахим Ланге в неділю, 10 серпня, передає Цензор.НЕТ з посиланням на dw.de.
За його інформацією, серед протестантів є й убиті.
У Донецьку сепаратисти захопили християнський університет. Крім того, представники збройних угруповань напередодні зруйнували молитовний будинок. Такі дії з боку сепаратистів можуть бути мотивовані поширеним уявленням серед росіян про те, що протестантська віра – “прояв впливу Заходу”. Тому, на їхню думку, в православній Росії цій конфесії не місце.
В Україні налічується понад 2000 протестантських релігійних громад з 120 тисячами віруючих. Конфлікт на Донбасі, за словами Ланге, призвів до непорозумінь і в церковних колах. Представники українських та російських баптистів під час нещодавньої міжнародної конференції в Єрусалимі не змогли узгодити єдину позицію щодо подій в Україні.