У Донецьку близько сімдесяти греко-католиків розділили спільну Святу вечерю
6 січня напередодні Різдва ГНІХ парафіяни катедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в Донецьку розділили спільну Святу вечерю. Загалом, за словами о. Михайла Заверчука, настоятеля храму, участь в спільній трапезі взяли близько сімдесят осіб. «Ми просто оголосили в храмі, що будемо разом вечеряти. Кожен парафіянин приніс що міг задля спільної трапези, яка відбулася в підвальному приміщенні храму», – розповів душпастир. У сам день Різдва парафіяни помолилися на Божественній Літургії. Крім цього, вони стали свідками цікавого вертепного дійства, яке організувала активна парафіянка Даша Шевцова. «Різдво для нашої парафії – це можливість зібратися великою спільнотою, разом помолитися і посвяткувати», – додав священик.
Руслана Ткаченко