Владика Станіслав Широкорадюк: “Я мовчати не буду!”
В ефірі спецвипуску програми “Архіпастир ВІДПОВІДАЄ” говорили про відкритий лист до Президента України
– Ми нарешті повинні навчитися говорити, а не лише мовчати.- Підкреслює Ординарій Харьківсько-Запорізької дієцезії.- Відбувся парад геїв, треба зробити свій парад, християнський! Продемонструвати здорові родини, наприклад.
Закликаю до посту і молитви, живемо у тяжкий час. Загроза широмасштабної війни зростає. Я ж буду далі продовжувати проповідувати, служити і молитися за всіх і звісно ж говорити. Я мовчати не буду!