Жителі Горлівки ховаються від обстрілів бойовиків у церквах
У Горлівці поновилися бойові дії. Жителі ховаються від обстрілів у церквах.
Про це повідомляє в Твіттері місцеве видання Gorlovka.UA, передає Цензор.НЕТ.
“У Горлівці поновилися обстріли. У центрі міста мешканці перемістилися в церкви”, – сказано в повідомленні.
Нагадаємо, сьогодні Горлівка піддалася дуже сильному бомбардуванню бойовиками з артилерійських знарядь. В результаті кривавого теракту загинули 13 людей, з них двоє дітей (1 рік і 5 років).