Глава УГКЦ

 • П'ятниця, Червень 22, 2018 - 15:38

  Україна знову поступово входить у період виборчого процесу. Ба більше, вона намагається активно працювати, щоб побудувати сильну демократичну країну. Проте водночас вона має дотримуватися важливих високих цінностей, стратегій розвитку та засад, щоб йти правильним шляхом, але разом та завдяки спільним зусиллям і старанням.

  На цьому наголосив у п’ятницю, 22 червня, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час VII Національного форуму «Трансформація України» в Києві.

 • Середа, Червень 20, 2018 - 20:15

  Вих. ВА 18/222

  На славу Святої, Єдиносущної, Животворящої і Нероздільної Тройці,
  Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь

  Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви
  СВЯТОСЛАВ

  Зважаючи на поширення серед наших вірних культу Матері Божої Неустанної Помочі, з урахуванням норми кан. 40, § 1 Кодексу канонів Східних Церков (ККСЦ), Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся в престольному граді Львові 3–12 вересня 2017 року Божого, відповідно до припису кан. 880, § 2 ККСЦ, установив свято Матері Божої Неустанної Помочі (н. 7).

 • Вівторок, Червень 19, 2018 - 00:27

  В понеділок, 11 червня, в Українському Католицькому Університеті (Львів) пройшов науковий семінар на тему «Церковно-правові відносини в діяльності релігійної організації на території України». Захід був проведений з благословення Митрополита Євгена (Поповича), Голови Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ при співпраці з Товариством українських каноністів.

 • Понеділок, Червень 18, 2018 - 12:08

  24 червня 2018 року, на свято Всіх Святих Українського Народу, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з владикою Михаїлом (Бубнієм), Екзархом Одеським та адміністратором Кримським УГКЦ, у м. Южноукраїнську освятить новозбудований храм. Архиєрейська Божественна Літургія з Чином освячення храму розпочнеться о 09:15.

  Урочистості з нагоди освячення храму Всіх Святих Українського Народу розпочнуться о 09:00 із зустрічі  Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава. Після неї відбудеться Чин освячення новозбудованого храму та Архиєрейська Божественна Літургія.

 • Субота, Червень 16, 2018 - 16:12

  З 14-17 червня Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, перебуває з візитом в м. Лунгро (Південь Італії) на зустрічі Східних католицьких єпископів Європи.

  У своїй проповіді під час Божественної Літургії у м. Фрашінето Предстоятель УГКЦ привітав Італо-албанську Церкву та вказав на її приклад “свідчення дії Бога в історії свого народу”.

 • П'ятниця, Червень 15, 2018 - 16:14

  1 липня Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідає з пастирським візитом м. Тернопіль. Предстоятель УГКЦ очолить Архиєрейську Святу Літургію (початок об 11:00) у храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що за адресою бульвар Данила Галицького, 1Б, та урочисто проголосить празник Матері Божої Неустанної Помочі, який відтак святкуватиметься щороку в першу неділю липня.

  В офіційному проголошенні свята та урочистостях з цієї нагоди візьмуть участь митрополити та єпископи УГКЦ, представники братств Матері Божої Неустанної Помочі України та численні вірні.

 • Четвер, Червень 14, 2018 - 14:56

  13 червня в Американському посольстві при Апостольській Столиці відбулася конференція на тему релігійної свободи в Україні. Головним доповідачем був Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ. Зустріч відбулася з ініціативи Каллісти Гінгріч, посла США у Ватикані.

 • Четвер, Червень 14, 2018 - 09:11

  Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, висловив співчуття Преосвященному владиці Борисові (Ґудзяку), Єпарху Паризької єпархії святого Володимира Великого для українців візантійського обряду у Франції, Швейцарії та країнах Бенілюксу з приводу смерті матері – Ярослави.

  У листі зокрема йдеться: «Із великим сумом сприйняв я звістку про відхід по вічну нагороду до нашого Небесного Отця Вашої найдорожчої матері Ярослави. Прохаю, прийміть мої щирі співчуття з приводу цієї сумної події та запевнення в молитві за новопреставлену.

 • Середа, Червень 13, 2018 - 14:38

  Сьогодні Україна бореться за свободу, незалежність, справжню демократію і проти всього того, що приходить до нас з боку Росії. Якщо ми використовуватимемо інфантильні гасла, на кшталт, що змінимо все й відразу, і робитимемо це з насильством, то знищимо саму ідею демократичної України. Такі дії на руку нашому ворогу, якому не потрібно буде використовувати агресію, бо ми знищимо Україну своїми руками.

  Таку позицію висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в інтерв’ю польській Католицькій агенції інформації.

 • Середа, Червень 13, 2018 - 14:35

  Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав архієпископа і митрополита Філадельфійського владику Стефана (Сороку) із завершенням каденції його служіння та виходом на емеритуру.

  З цієї нагоди в Філадельфійській митрополії у неділю, 10 червня, було відслужено подячний молебень до Матері Божої за віданні роки служіння владики Стефана.

 • Вівторок, Червень 12, 2018 - 23:00

  Стало відомо, що молодь з особливими потребами, якою опікується БФ «Карітас – Львів УГКЦ», разом зі своїми батьками відпочивала з 28 травня до 1 червня 2018 р. у літньому оздоровчому таборі на базі «Бойківський двір» с. Ясениця-Замкова Старосамбірського району на Львівщині. Реалізація цього заходу здійснена за підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

 • Вівторок, Червень 12, 2018 - 20:08

  У мене була дуже відверта і тепла зустріч з польською інтелігенцію у Вроцлаві. Деякі з великим страхом говорили про те, як у цьому році відбуватимуться польсько-українські відносини. Тим більше, що маємо важливі ювілеї: 75-річчя Волинської різні та 100-річчя відродження і незалежності Польщі та України.

 • Понеділок, Червень 11, 2018 - 11:20

  Син Божий не рідко промовляє до нас, що коли ми підемо за Ним, то станемо рибалками людей. Ми станемо тією особою, через яку Ісус Христос буде виконувати особливу місію — збирати і єднати з Небесним Отцем кожну людину (яка приходить на цей світ), а також поширювати на землі Небесне Царство.

   
  На цьому наголосив у своїй проповіді до вірних Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав під час Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Cвятої Софії Премудрості Божої у Львові.

 • Неділя, Червень 10, 2018 - 10:14

  Є дуже мало мирян і душпастирів, які готові супроводжувати молоду людину. Адже ми будемо писати багато текстів, продумувати стратегію, однак взяти на себе відповідальність за іншу людину, стати поруч і піти з нею по життю — це важко і непросто.

  На цьому наголосив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у суботу, 9 червня, під час зустрічі голів молодіжних комісій Римо- та Греко-Католицької Церков та молодіжних лідерів в рамках першого Всеукраїнського форуму молодіжних лідерів і душпастирів Католицької Церкви у Львові.

 • П'ятниця, Червень 8, 2018 - 11:48

  1 липня Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) відвідає з пастирським візитом м. Тернопіль. Предстоятель УГКЦ очолить Архиєрейську Святу Літургію (початок об 11:00) у храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що за адресою бульвар Данила Галицького 1Б, та проголосить празник Матері Божої Неустанної Помочі, який, відтак, святкуватиметься щороку в першу неділю липня.

  У офіційному проголошенні свята та урочистостях з цієї нагоди візьмуть участь Митрополити та Єпископи УГКЦ, представники братств Матері Божої Неустанної Помочі України та численні вірні.

 • Четвер, Червень 7, 2018 - 20:11

  У середу, 6 червня, в Любліні відбулася презентація книжки-інтерв'ю з Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом «Діалог лікує рани». Розмову для цього видання з Предстоятелем УГКЦ провів редактор Католицького інформаційного агентства Кшиштоф Томасік.

 • Середа, Червень 6, 2018 - 13:20

  13 червня, о 10:00, в посольстві США при Апостольській Столиці Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, проведе конференцію на тему релігійної свободи в Україні. Зустріч відбудеться з ініціативи Каллісти Гінгріч, посла США у Ватикані.

  Окрім дипломатичного корпусу, у конференції передбачається участь представників ватиканської курії та ЗМІ. Зустріч відбудеться в рамках конференції посольства США на тему релігійної свободи у сучасному світі.

  Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

 • Понеділок, Червень 4, 2018 - 22:48

  30 травня 2018 року назавжди увійде в історію Української Греко-Католицької Церкви на Прикарпатті, адже саме цього дня скликаний перший в історії Синод Єпископів Івано-Франківської Митрополії УГКЦ. Протягом засідань владики розглянули питання Стратегії розвитку Митрополії. Головною ж темою зустрічі стало втілення рішень Синоду Єпископів з 2017 року щодо молитовно-літургійного життя в Івано-Франківській митрополії. Тривали засідання впродовж двох днів.

 • Понеділок, Червень 4, 2018 - 10:24

  Тих з вас, хто вирішив тут залишитися, прошу, – передавайте дітям свою тотожність, а найперше – свою віру в Бога. Говоріть до ваших дітей рідною мовою. Зробіть усе, аби українська мова стала для них материнською. І тоді ви виконаєте Боже завдання – дивний задум, який Господь Бог має для вас. Про це просив підчас проповіді до вірних Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у Вроцлаві 3 червня 2018 року.

 • Неділя, Червень 3, 2018 - 10:10

  В суботу, 2 червня 2018 року, в Катедральному соборі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Вроцлавсько-Ґданської єпархії відбулася зустріч Постійного Синоду УГКЦ з молоддю.

  На початку зустрічі Молебень до Пресвятої Богородиці очолив владика Володимир (Ющак), Правлячий єпископ Вроцлавсько-Ґданської єпархії. Відтак відбулася щира невимушена бесіда Отця і Глави УГКЦ з молоддю, в ході якої Блаженніший Святослав відповів на численні запитання молодих людей, чисельно присутніх у катедральному соборі.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць