Лев XIV молоді Еквадору: дозвольте Христові перемінити вас
Звертаючись до учасників VII Національного дня молоді Еквадору, Папа Лев XIV заохотив юнаків і дівчат відважно відповісти на поклик Господа, відкритися на Христову любов, дозволивши їй перемінювати своє життя, та стати свідками прощення, примирення й миру.
На завершення VII Національного дня молоді, що проходив від 31 липня до 2 серпня 2026 року в Ібаррі під гаслом «Будьте відважні, я переміг світ» (Ів. 16,33), Папа Лев XIV надіслав відеозвернення до молоді Еквадору, заохочуючи її відкрити серце для зустрічі з Христом та мужньо свідчити Євангеліє.
Рішуче йти за Христом
«Я закликаю вас прислухатися до поклику Господа й рішуче йти за Ним. Зустріч з Ісусом Христом наповнює серце радістю й дає нам силу бути свідками Його любові та милосердя», – сказав Папа, наголошуючи, що саме зустріч із Христом є джерелом християнського свідчення.
Церква потребує вашого свідчення
Говорячи про місію молоді в житті Церкви, Лев XIV зазначив: «Сьогодні Церква потребує вашої радості, вашої відваги та вашого свідчення, щоб багато інших людей могли зустріти Христа. Дозвольте Його любові перемінити вас і станьте носіями прощення, примирення та миру».
На завершення Святіший Отець довірив молодь Еквадору заступництву Пресвятої Богородиці Введення в храм, яку вшановують в Ель-Кінче, побажавши, щоб Вона надихала кожного жити згідно з Євангелієм і, наслідуючи Її приклад, присвятити своє життя Божому задумові, після чого уділив усім своє Апостольське благословення.
Джерело: Vatican News