Примари майбутнього
  • Втр, 19/06/2018 - 21:47

Тиждень для християнина розпочинається в неділю. І цей тиждень в Україні розпочався із дикунського побиття поліцією групи молодих людей, які, судячи з опублікованих в інтернеті відео, законно зібралися в Києві, щоб у мирний спосіб виявити своє несприйняття гей-параду вулицями столиці.

Якщо вірити активістам та відеокадрам, а не заявам поліції, побиття було актом брутальної ненависті, ймовірно, змотивованим ідеологічною чи релігійною ненавистю. Мовчання влади виглядає як мовчазне потурання звірствам поліції. Лише кілька народних депутатів висловили свій протест проти свавільних дій поліції.

Але й тиждень перед тим приніс християнам України чергову атаку гендеристів. Комісія міністерства освіти рекомендувала, фактично, усунути з підручників для дітей сім’ю, як життєву спільноту одного чоловіка та однієї жінки, які народжують і виховують дітей.

Поки український соціум спить, але одного дня він пробудиться у диктатурі, перед якою світ Орвелла, Гакслі, Бенсона чи Бравна видаватимуться невинними віртуальними іграшками інтелектуалів.

о.Орест-Дмитро Вільчинський


Паломництво Святими місцями