Як Марія рятує життя
З початком Революції Гідності в Україні розпочався час великих змін, пізніше на сході країни спалахнула війна, з її початком розгорнувся і активний духовний фронт, на якому небайдужі люди воюють із вервицею в руках за нашу перемогу.
Наша історія своїм початком сягає буремних днів коли розпочався Майдан.
Тоді там у Києві духовні волонтери роздали учасникам Майдану близько 800 тисяч вервиць, а потім почала своє існування місія з виготовлення вервиць для наших захисників. З того часу пройшло вже 11 років, а справа духовного фронту все ще триває, продовжуючи молитовно виборювати нашу перемогу.
Від 24 лютого 2022 року триває безперервні піст і молитва (в день і вночі) в намірі припинення війни та настання миру.
Повномасштабна війна докорінно змінила життя сотень тисяч українців, і ми як небайдужі громадяни своєї країни теж активно долучаємось до нашої перемоги, зокрема з квітня 2024 року ми розпочали виготовлення шевронів з зображенням Матері Божої Фатімської та написом короткої молитви «Пресвята Богородице, я посвячую себе, Твоєму Непорочному Серцю», яких станом на сьогодні вже виготовлено і роздано військовим 8 тисяч.
Метою шеврону є, щоб кожен наш захисник був посвячений Непорочному Серцю Марії, оскільки багато військових носять на собі шеврони із зображенням черепа, що символізує в духовному світі смерть. Чіпляючи на форму шеврон із черепом військовий не свідомо посвячується духові смерті, тому ми започаткували місію з шевронами, щоб носячи шеврон та вервицю на своїй формі, наше військо було посвячене Богородиці та здобувало перемогу під прапором Пречистої Діви Марії, на противагу ворогові, який йде на нас воюючи на стороні зла.
І відповідь з неба не заставляє на себе довго чекати, люблячі Серця Ісуса і Марії чудами відповідають на молитовні прохання, чи не щодня до нас надходять нові свідчення, історії чудес за посередництвом молитви на вервиці та посвяти з шеврону.
Добрий Господь щедро зсилає свої ласки для тих хто в гарячій молитві до Нього звертається. Сотні життів які довірилися Богові через руки Пречистої Діви, багато тих хто вийшов живим із критичних ситуацій, численні навернення, що це, як не Боже чудо?
Нещодавно до нас надійшла чудова розповідь матері одного воїна про Божий захист над її сином, текст листа подаємо нижче:
Восени 2021 року мій син Олег був призваний на службу до ЗСУ. Через пів року війна… відслужив у війську 1,5 року і на початку весни 2023р. підписав контракт та був направлений у складі 10 гірсько-штурмової бригади на оборону Харківського напрямку, під Вовчанськ. Спочатку служив як штурмовик, потім наводчиком-кулеметником на БТРі, на даний час наводчик артилерист.
У травні передала сину освячену вервицю з Меджуґор’є і 2 два освячені шеврони з надписом «Пресвята Богородице, я посвячую себе Твоєму Непорочному Серцю». Просила хоча б один раз прочитати молитву Посвяти Непорочному Серцю Марії, яку отримала і передала разом з вервицею і шевронами.
Олег причепив один шеврон на рукав куртки, а інший на бронежилет. Зовсім скоро його чекав важкий бій, де було багато 200-их і 300-их. Медики знайшли Олега у крові, зняли бронежилет, зрізали одяг і відвезли у госпіталь. На диво поранення виявилося не дуже важким, в ногу і руку.
Після операції і кількох тижнів у госпіталі, Олег повернувся на передову. Перед тим зателефонував і попросив, щоб знову допомогти з бронежилетом, каскою, взуттям. А також знову передати вервицю. Але через кілька днів зателефонував, щоб не переймалася цим, бо бронежилет знайшовся і диво: це саме його бронежилет з вервицею і шевроном. Усе ніби чекало Олега.
Хлопці з бригади розповіли, що коли не було обстрілів, трішки побігали по позиціях і довкола позбирали автоматів, бронежилетів, касок. Тому Олег пішов, поглянув на купу всього добра, а там якраз його бронежилет майже не пошкоджений, зразу підійшов, зрадів, знову його одягнув і на нуль.
І знову обстріли, особливо надокучають КАБИ. Три рази виходив непошкодженим після їх скидів. Першого разу було багато поранених, а у Олега лише вм’ятина на касці.
Вдруге скид був на автомобіль, у якому їхав син і знову диво, цілий і неушкоджений і автомобіль не загорівся, хоч був згружений каністрами з пальним.
Втретє, зовсім недавно, тиждень тому, троє йшло на позицію, двоє поранених, а він цілий і здоровий.
Вважаю що його оберігає Пречиста Діва Марія і Її Непорочне Серце, посвячені шеврони і вервиця з Меджуґор’є, на якій молиться. У суботу зателефонував додому і сказав: «Мамо, дуже дякую Вам за Ваші молитви і усім дякую, хто молиться за мене.
Ваша молитва і освячені речі, що біля мене, мене рятують.
Міцно цілую і обіймаю!.
Свідчення записане зі слів матері Наталі (29.10.2024р.Б)
Духовні волонтери
За детальнішою інформацією щодо отримання шевронів просимо звертатись до Kolya Korol