Зло мстить за повалення його знаків, – єпископ Станіслав Широкорадюк
Єпископ Станіслав Широкорадюк сказав, що зло мстить за те, що повалено його знаки. Владика запросив усіх єпископів сьогодні о 15:00 взяти участь у молитві екзорцизму біля поваленого пам’ятника Леніна у Києві.
Сьогодні у Києві зі сцени Майдану Апостольський адміністратор Луцької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк сказав, що зло мстить за те, що були повалені його знаки. Владика має намір сьогодні о 15:00 разом з Подячним хрестом, який є знаком миру, відправитись на місце поваленого пам’ятника Леніна, щоб провести молитву екзорцизму.
Джерело: Католицький Медіа-Центр