Австралія: понад 1500 чоловіків уночі пройшли вулицями Сіднея у паломництві св. Йосифа

784025633_1694844925978726_4045413583471925455_n

Понад 1500 чоловіків у ніч із п’ятниці на суботу, 22 серпня, взяли участь у Каміно св. Йосифа — нічному молитовному паломництві вулицями Сіднея. Йдучи за статуєю св. Йосифа, учасники подолали понад 20 км, зупиняючись у семи храмах для молитви й адорації Пресвятих Дарів.

Паломництво розпочалося біля церкви св. Патрика на пагорбі, а завершилося на світанку в соборі Пресвятої Діви Марії. Серед учасників були чоловіки різного віку та різних професій, зокрема батьки із синами, дідусі та підлітки. Перед початком ходи багато хто приступив до Таїнства покаяння.

Цьогорічне паломництво зібрало приблизно на 300 учасників більше ніж торік, що означає зростання кількості паломників приблизно на 25 відсотків. Організатори наголошують, що з кожним роком ця ініціатива привертає дедалі більше зацікавлення.

«Чоловіки прагнуть братерства. Вони прагнуть мети. Дедалі більше чоловіків хочуть бути кращими батьками, чоловіками та просто кращими людьми. Саме тому вони тут», — сказав Майкл Яксич із команди з питань життя, подружжя та сім’ї Центру євангелізації в Сіднеї.

У центрі цьогорічного паломництва була постать св. Йосифа як взірця батьківства, мужності та довіри до Бога.

«Ми живемо в час, коли батьківство і мужність зазнали глибоких ран, а святий Йосиф є ліками від цих ран. Він є зціленням. Він є нашим духовним батьком», — зазначив Яксич.

Учасники розповідали, що жертвували паломництво в конкретних намірах: за хворих, сім’ї, а також за власне навернення та духовний розвиток.

«Я йду заради своєї сім’ї, щоб показати їм, яким є справжній чоловік», — сказав Іван Шиладьї з парафії св. Марії Маккіллоп в Оран-Парку.

Після прибуття до собору Пресвятої Діви Марії паломники взяли участь у Літургії.

«Це було прекрасно — бачити так багато чоловіків, які взяли участь у процесії на честь св. Йосифа та принесли цю благодать до Сіднея», — сказав Кава Мо’унга з парафії св. Йоакима в Лідкомбі.

На завершення о. Бен Саліба закликав учасників наслідувати святого Йосифа як чоловіка молитви, відповідального за свою сім’ю та слухняного Богові.

«Будьте захисниками. Будьте годувальниками. Будьте людьми молитви. Будьте чоловіками, слухняними Богові», — закликав священник.

Каміно св. Йосифа організовує душпастирство чоловіків «Maximus», яке діє в межах команди з питань життя, подружжя та сім’ї Центру євангелізації в Сіднеї, зазначає misyjne.pl.

About The Author