Франциск створив Папську комісію з захисту неповнолітніх
Святіший Отець заснував 22 березня 2014 року Папську комісію з захисту неповнолітніх. До складу цієї нової ватиканської структури увійшли 5 мирян та 3 представника духовенства. Катрін Бане з Франції – це відомий консультант в сфері дитячої та підліткової психіатрії; Мері Коллінз з Ірландії є засновницею фонду, який займається захистом дітей від сексуального насильства і профілактикою залежності від інтернету і мобільних технологій; Шейла Холінз зі Сполучених Штатів – фахівець в області психічного здоров’я; Клаудіо Папале з Італії є офіціалом дисциплінарної секції Конгрегації віровчення; Анна Сухоцька з Польщі – фахівець з конституційного права; кардинал Шон Патрік О’Мелі, архиєпископ Бостона, добре відомий своїми зусиллями з захисту неповнолітніх; о. Мігель Умберто Яньєс, єзуїт – викладач морального богослов’я в григоріанському університеті; о. Ханс Цольнер, єзуїт, є співробітником “Центру з захисту дітей” в тому ж університеті – всі вони увійшли до складу Папської комісії.
На первинному етапі основні зусилля 8-особового складу будуть зосереджені на підготовці статуту Комісії, який визначить її завдання та компетенції. У нову структуру в майбутньому увійдуть інші особи, які представлять “різні географічні регіони світу”, – йдеться в заяві прес-служби Святого Престолу.
За матеріалами http://be.radiovaticana.va