Італійські футбольні арбітри молилися у Ватикані
У Ватикані пройшла св. Меса для членів Асоціації італійських футбольних арбітрів, яку очолив архиєпископ Анджело Бечу, субститут держсекретаріату Його Святості Папи. Також і спорт може зробити світ кращим, навчаючи молодь цінностям, які по-справжньому важливі для життя, сказав у своїй проповіді ватиканський єрарх. Йому подарували форму абрітра, свисток і дві картки: жовту і червону.
Архиєпископ Бечу нагадав, що до Святого Різдва необхідно підійти добре підготовленими, саме як до спортивного змагання. Необхідно тренуватися через молитву і роздуми, щоб зустріч з Дитятком Ісус могла принести багато милостей в життя. Він закликав арбітрів бути справжніми християнами, які, незважаючи на свої слабкості і гріхи, є вірними Христу, люблять і шукають Його.