Сьогодні відбулось введення на митрополичий престол Перемисько-Варшавської архиєпархії Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Євгена (Поповича)
В греко-католицькому Архикатедральному соборі в Перемишлі сьогодні, 19 грудня, відбулося введення на митрополичий престол Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Євгена (Поповича).
Урочисту Літургію очолив Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ.