Катехити Львівської архиєпархії завершили 2015 рік подячною Божественною Літургією
19 грудня 2015 р. Б. у храмі бл. Климентія Шептицького (м. Львів, вул. Кривоноса, 1) катехити Львівської архиєпархії зустрілись, щоб подякувати Господеві за всі ласки і щедроти 2015 року Божого.
Літургію очолив о. Сергій Білоконь, референт біблійного апостоляту Катехетичної Комісії. Проповідь виголосив о. Юрій Устяк, голова Катехетичної Комісії Львівської архиєпархії. Про храм-музей розповів настоятель парфії – о. Себастян Дмитрух, священомонах Студійського Уставу.
На завершення катехити Львівської архиєпархії розділили спільну просфору та обмінялися взаємними побажаннями з нагоди свята святого Миколая, чудотворця Мірликийського.
Інформація та фото: Віра Ценглевич, директор Катехитичного Центру Львівьської архиєпархії