Кличко: Я хочу, щоб сьогодні Різдвяна зірка стала символом оновлення і відродження України
Віталій Кличко привітав українців зі сцени Майдану зі свят-вечором та Різдвом Христовим.
“Сьогодні святий вечір.І вже зійшла Різдвяна зірка. Це свято – світле, родинне, найголовніше для християн. Сьогодні ми тут – у великій родині. Родині людей, яких об’єднують спільні ідеали, мрії, спільні прагнення і боротьба, – сказав Кличко. – І я хочу, щоб, як багато віків тому зірка сповістила про народження Христа і початок нової ери, -щоб сьогодні Різдвяна зірка над нашою країною стала символом оновлення і відродження України”, – підкреслив лідер “УДАРу”. Він побажав усім стійкості, мудрості, християнського ставлення один до одного, мрій, які обов’язково збудуться і сил для перетворень в країні.
В коментарі журналістам Віталій Кличко зазначив, що вчора в Донецьку люди вивісили плакат “Ми хочемо працювати на Країну, а не на Сім’ю!”. “І так буде. Бо дуже багато людей цього хочуть і відстоюють своє право жити і працювати в гідній країні. А тій “сім’ї” місце – на висілках історії. У розділі “Страшні сни України”, – наголосив лідер “УДАРу”.
Джерело: http://klichko.org