Митрополит Сарненський і Поліський Антоній (УПЦ МП) відкликав свій підпис з-під Рівненського Меморандуму
Митрополит Сарненський і Поліський Антоній (УПЦ МП), звинувативши УПЦ КП у порушені Рівненського Меморандуму, відкликав свій підпис з-під цього документу. Про це йдеться в його офіційній заяві.
«Ознайомившись з заявою керуючого Рівненсько-Острозькою єпархією Української Православної Церкви високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького, щодо порушень пунктів Меморандуму представниками Київського Патріархату, котрий був прийнятий керівниками релігійних організацій Рівненщини для мирного врегулювання конфліктів та наведеними фактами правопорушень, розділяю занепокоєння та волевиявлення митрополита Варфоломія» – заявляє очільник Сарненської та Поліської митрополії УПЦ МП.