На Синоді пом‘янули усопших архиєреїв УГКЦ
У суботу, 13 вересня, відповідно до передбаченої програми, члени Синоду Єпископів УГКЦ літургійно поминали всіх померлих архиєреїв Української Греко-Католицької Церкви.
Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, очолив Панахиду за упокій душ усопших Предстоятелів, митрополитів, архиєпископів та єпископів УГКЦ.
Слід відзначити, що цього року в особливий спосіб поминали владик Корнелій (Пасічного) та Інокентія Лотоцького.