Призначено нового Головного Церемоніймейстера Папських богослужінь
У понеділок, 11 жовтня 2021 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Церемоніймейстером Папських літургійних відправ і Керівником Папської музичної капели монсеньйора Дієґо Джованні Равеллі, дотеперішнього голову адміністрації Апостольської елемозінерії та Папського церемоніймейстера.
Монсеньйор Равеллі народився 1 листопада 1965 року в Лаццате на півночі Італії. Став священиком у 1991 році в Товаристві Священиків Ісуса Розп’ятого, а згодом приписався до клиру дієцезії Веллетрі-Сеньї. В 2010 році захистив докторат з літургіки в Інституті літургії при Папському Університеті Святого Ансельма в Римі. Від 1998 року працював у Апостольській елемозінерії, де 2013 року став головою адміністрації. Після періоду співпраці з Бюро Папських літургійних відправ як асистент церемоніймейстера, в 2006 році був призначений Папським церемоніймейстером.
![]()
Нагадаємо, що дотеперішнього Головного Церемоніймейстера монсеньйора Ґвідо Маріні Папа Франциск наприкінці серпня цього року призначив єпископом італійської дієцезії Тортони. Він очолював Бюро Папських літургійних богослужінь від 2007 року, призначений Папою Бенедиктом XVI і підтверджений 2013 року Папою Франциском.