Сирійський єпископ апелює: ще одне сирійське місто може бути виморене голодом
У сирійському місті Дейр аль-Зор, яке знаходиться в облозі бойовиків так званої Ісламської держави, від голоду страждає, щонайменше, 120 тис. цивільного населення. З таким повідомленням і проханням про допомогу цивільним виступив єпископ Хассаке-Нсібісу для сирійців—католиків владика Жак Бенан Гіндо. Про це повідомляє агенція «Fides».
«Вже більше року тривають напади джихадистів на це місто. Продукти закінчуються. Продукти продаються на чорному рикну за цінами у 10 раз більшими» – апелює владика Гіндо. До війни тисячі християнських сімей мешкали у Дейр аль-Зор, зараз, за інформацією владики Гіндо у місті залишився один християнин.