Священики проповідують людяність через спорт
17 жовтня 2017 року, у Прилуцькій виховній колонії відбувся товариський футбольний поєдинок. Священики Київської Архиєпархії УГКЦ зіграли з вихованцями Прилуцької колонії для неповнолітніх. Ініціатором події став колишній капелан, а тепер – щирий приятель юнаків, що знаходяться у колонії, о. Роман Пушка. Спортивна й дуже дружня атмосфера панувала на стадіоні. Перед початком матчів відбулася спільна молитва. Перший матч закінчився з рахунком 0:0, другий 4:4. у серії пенальті перемогли вихованці. Таке спілкування на майданчику є самою виразною проповіддю людяності. Саме так висловлюється почуття людської гідності, яку ми відчуваємо в іншій особі.
Нині в колонії душпастирює о. Дмитро Горнакевич. Візит співбратів по священичому служінню є неабиякою підтримкою. Товариські матчі стали доброю традицією. Пограти у футбол приїжджають до хлопців у Прилуки і семінаристи і священики і миряни.