Skip to content

Католицький Оглядач

KO_KAPA_1920x242_test_final_3
Primary Menu

Католицький Оглядач

  • Головна
  • Усі новини
    • Апостольський Престіл
    • Біблія
    • Біоетика
    • Глава УГКЦ
    • День в історії
    • Кава з цинамоном
    • Католикофобія
    • Культура
    • Милосердя і солідарність
    • Міжхристиянські відносини
    • Наука і віра
    • Папа Римський
    • Переслідування
    • Суботня кухня
    • Суспільство
    • Східні Католицькі Церкви
    • УГКЦ
    • Християнофобія
    • Християнство і політика
    • Церква
  • Теологія Тіла
  • Публікації
  • Інтерв’ю
  • Колонки
  • Усі дописи
  • Home
  • Усі новини
  • Тижневий огляд: життя УГКЦ (14.09 – 20.09.15)
  • Глава УГКЦ
  • УГКЦ
  • Усі новини

Тижневий огляд: життя УГКЦ (14.09 – 20.09.15)

20.09.2015
unnamed_37aa1

Як ми вже інформували, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук прийняв участь у черговій щорічній пленарній Асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи, яка на запрошення латинського Патріарха Єрусалиму від 11 до 16 вересня проходить у Святій Землі. Блаженніший Святослав поінформовував про пастирські обставини служіння Церкви в Україні, наголосив на стражданні народу України, на понад мільйоні жертв та мовчанні міжнародної преси. Блаженніший подякував Церквам Європи, благодійній організації «Карітас» за їхню допомогу, одночасно закликаючи підвищити обізнаність щодо триваючого конфлікту та страждань, яких зазнає український народ.

 

У понеділок, 14 вересня 2015 року, у  Львові розпочалася Асамблея богопосвячених осіб України. Голова Конференції Старших Настоятельок Жіночих Чернечих Інституцій Римсько-Католицької Церкви сестра Ганна Кліпацька, наголосила на тому, що 2500 богопосвячених осіб, які є в Україні – це ціла потужна армія. І що 600 з них присутні на Асамблеї.

Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Томас Едвард Галліксон у вівторок, 15 вересня, під час спільної Асамблеї монашества УГКЦ та РКЦ у Львові, відзначив, що: «спільна асамблея монашества УГКЦ та РКЦ свідчить про єдність».

«Карітас – Львів УГКЦ» організувала відпочинок для молодих людей з особливими потребами на базі відпочинку – «Шепільська» на Стрийщині. 

В середу, 16 вересня, другого дня роботи першої спільної Асамблеї монашества УГКЦ та РКЦ, її учасники привітали найстаршого ченця ЧСВВ о. Доротея Шимчія з нагоди його столітнього ювілею і зачитали грамоту від Блаженнішого Святослава, адресовану ювіляру. 

У  Львові вшанували пам’ять Георгія Гонгадзе та всіх журналістів, які загинули, виступаючи за справедливість та захищаючи свободу слова. Голова Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла – о. Степан Сус очолив спільну молитву за журналістів-героїв.

У червер, 17 вересня, у м. Львові завершилася Асамблея богопосвяченого життя для Католицької Церкви (обох обрядів) в Україні. Учасники асамблеї, богопосвячені особи Католицької Церкви східного і західного обрядів, відзначають надзвичайну ефективність зустрічі. «Було дуже цікаво дізнатись більше інформації про інший обряд. І ближче побачити його надзвичайне багатство» – майже тими самими словами описують монахи як східного, так і західного обряду свої враження.

В неділю, 20 вересня, у всеукраїнський День батька під час Архиєрейської Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав звернув увагу, що кожна людина підсвідомо прагне пізнати свого тата, свого отця. «Скільки сьогодні людей, можливо, справді не знають ні свого батька, ні матері, але підсвідомо, внутрішньо потребують їх пізнати і шукають за ними. Але цей внутрішній вроджений пошук за отцем є чимось набагато глибшим. Це є вроджений пошук людини за Богом, за Богом, який є Отцем».

 

До Вашої уваги:

Відеосюжети про Асамблею монашества: http://catholicnews.org.ua/videosyuzheti-pro-asambleyu-monashestva

В найбільшому місті Туреччини відкрито першу громаду УГКЦ. На черзі заснування парафій в Анкарі та Ізмірі. Раніше заснована перша парафія УГКЦ в Ізраїлі та на цілому Близькому Сході в місті Хайфа: http://catholicnews.org.ua/u-centri-stambula-zasnovano-parafiyu-ugkc

В неділю, 20 вересня 2015 року, о 17.00 год. в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбувся вечір класичної музики «Музика Миру» на підтримку бійців АТО. В програмі  твори Й.С. Баха, С. Барбара, Б. Бріттена у виконанні Студентського симфонічного оркестру Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка: http://catholicnews.org.ua/20-veresnya-u-garnizonnomu-hrami-zvuchatime-muzika-miru-na-pidtrimku-biyciv-ato

20 вересня у м. Коломиї  відбувся II фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”. Учасниками фестивалю стали церковні хори міста, мистецькі колективи Писанкового краю: http://catholicnews.org.ua/20-veresnya-u-m-kolomiyi-vidbudetsya-ii-festival-duhovnoyi-pisni-vse-upovaniie-moie-na-tebe-mati

В неділю на  Тернопільщині завершилося Всеукраїнське військове паломництво, яке пройшло під гаслом «Тільки любов здатна на перемогу!». Духовний центр у Зарваниці, що входить до двадцятки найбільших Марійських святинь світу, вже всьоме став місцем молитви військових. Проща мала за мету згуртувати церкву довкола потреб військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України. 

Проповідь Владики Ігоря (Возьняка) під час літургії на завершення Асамблеї богопосвячених осіб: http://catholicnews.org.ua/propovid-vladiki-igorya-voznyaka-pid-chas-liturgiyi-na-zavershennya-asambleyi-bogoposvyachenih-osib

 

Анонси:

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 22 вересня 2015 року візьме участь у Національному форумі «Трансформація України». Захід відбудеться за участю представників громадськості та влади України, представників Європейського Союзу, голови дипломатичних місій міжнародних організацій, країн-членів ЄС та країн-членів «Великої сімки» в Україні. Національний форум відбудеться в Міжнародному конгрес-центрі Києва «Український дім» (початок о 10.30).

У рамках 22-го Форуму видавців, що відбувся у Львові було презентовано книгу «Роздуми до літургійних читань Апостола» авторства Преосвященного Владики Венедикта, Єпископа-помічника Львівської архиєпархії.

25 вересня – початок нового навчального року у Школі духовності і євангелізації Львівської архиєпархії. Тема зустрічі: «Слідами Апостола Петра». Викладач: о. Тарас Жеплинський: http://catholicnews.org.ua/rozpochinaietsya-noviy-navchalniy-rik-u-shkoli-duhovnosti-i-ievangelizaciyi-lvivskoyi-arhiieparhiyi

About The Author

admin

See author's posts

Post Navigation

Previous Глава УГКЦ у День батька: «Не можливо пізнати Бога у повноті, якщо ми не відкриємо для себе свого власного батька»
Next Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім Євангелієм та Апостолом

More Stories

cq5dam.thumbnail.cropped.750.422 (3)
  • Актуально
  • Важливо
  • Усі новини
  • Церква

Папа Посланцеві в Україну: ввіриш Богу віруючих, що страждають від війни

11.07.2026
6664fab025cf38a2
  • Актуально
  • Важливо
  • УГКЦ
  • Усі новини

Єпископи УГКЦ до польського народу: Просимо про молитву за тривале примирення між нашими народами

11.07.2026
cq5dam.thumbnail.cropped.750.422 (2)
  • Актуально
  • Публікації
  • Усі новини
  • Церква

Віра Церкви: Пречиста Діва Марія – прообраз Церкви

11.07.2026

Залишити відповідь Скасувати коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Останні новини

cq5dam.thumbnail.cropped.750.422 (3)
Актуально Важливо Усі новини Церква

Папа Посланцеві в Україну: ввіриш Богу віруючих, що страждають від війни

ohliadach
11.07.2026 0
6664fab025cf38a2
Актуально Важливо УГКЦ Усі новини

Єпископи УГКЦ до польського народу: Просимо про молитву за тривале примирення між нашими народами

ohliadach
11.07.2026 0
cq5dam.thumbnail.cropped.750.422 (2)
Актуально Публікації Усі новини Церква

Віра Церкви: Пречиста Діва Марія – прообраз Церкви

ohliadach
11.07.2026 0
0246cc0e85570a72
Актуально УГКЦ Усі новини

У Зарваниці завершився історичний Синод, який прийняв Кодекс канонів УГКЦ

ohliadach
11.07.2026 0
Категорії

  • Авторська колонка
  • Актуально
  • Апостольський Престіл
  • Барабаш Віталій
  • Біблія
  • Біоетика
  • Блог отця Николи, пересічного галицького ксьонза
  • Бойко Юстин
  • Букін Сергій
  • Бучковський Олександр
  • Важливо
  • Вільчинський Орест-Дмитро
  • Гадьо Іван
  • Глава УГКЦ
  • День в історії
  • Захарчук Ольга
  • Івасів Роман
  • Інтерв'ю
  • Кава з цинамоном
  • Католикофобія
  • Конклав
  • Культура
  • Лаба Роман
  • Милосердя і солідарність
  • Міжхристиянські відносини
  • Наука і віра
  • Папа Римський
  • Переслідування
  • Публікації
  • СІч Олександр
  • Суботня кухня
  • Суспільство
  • Східні Католицькі Церкви
  • Теологія тіла
  • Теологія тіла
  • Ткачук Василь
  • УГКЦ
  • Усі новини
  • Уська Орися
  • Християнофобія
  • Християнство і політика
  • Церква
  • Ювілей 2025
Архів

  • Липень 2026
  • Червень 2026
  • Травень 2026
  • Квітень 2026
  • Березень 2026
  • Лютий 2026
  • Січень 2026
  • Грудень 2025
  • Листопад 2025
  • Жовтень 2025
  • Вересень 2025
  • Серпень 2025
  • Липень 2025
  • Червень 2025
  • Травень 2025
  • Квітень 2025
  • Березень 2025
  • Лютий 2025
  • Січень 2025
  • Грудень 2024
  • Листопад 2024
  • Жовтень 2024
  • Серпень 2024
  • Липень 2024
  • Червень 2024
  • Травень 2024
  • Квітень 2024
  • Березень 2024
  • Лютий 2024
  • Січень 2024
  • Грудень 2023
  • Листопад 2023
  • Жовтень 2023
  • Вересень 2023
  • Серпень 2023
  • Липень 2023
  • Червень 2023
  • Травень 2023
  • Квітень 2023
  • Березень 2023
  • Лютий 2023
  • Січень 2023
  • Грудень 2022
  • Листопад 2022
  • Жовтень 2022
  • Вересень 2022
  • Серпень 2022
  • Липень 2022
  • Червень 2022
  • Травень 2022
  • Квітень 2022
  • Березень 2022
  • Лютий 2022
  • Січень 2022
  • Грудень 2021
  • Листопад 2021
  • Жовтень 2021
  • Вересень 2021
  • Липень 2021
  • Червень 2021
  • Жовтень 2020
  • Вересень 2020
  • Серпень 2020
  • Липень 2020
  • Червень 2020
  • Травень 2020
  • Квітень 2020
  • Березень 2020
  • Лютий 2020
  • Січень 2020
  • Грудень 2019
  • Листопад 2019
  • Жовтень 2019
  • Вересень 2019
  • Серпень 2019
  • Липень 2019
  • Червень 2019
  • Травень 2019
  • Квітень 2019
  • Березень 2019
  • Лютий 2019
  • Січень 2019
  • Грудень 2018
  • Листопад 2018
  • Жовтень 2018
  • Вересень 2018
  • Серпень 2018
  • Липень 2018
  • Червень 2018
  • Травень 2018
  • Квітень 2018
  • Березень 2018
  • Лютий 2018
  • Січень 2018
  • Грудень 2017
  • Листопад 2017
  • Жовтень 2017
  • Вересень 2017
  • Серпень 2017
  • Липень 2017
  • Червень 2017
  • Травень 2017
  • Квітень 2017
  • Березень 2017
  • Лютий 2017
  • Січень 2017
  • Грудень 2016
  • Листопад 2016
  • Жовтень 2016
  • Вересень 2016
  • Серпень 2016
  • Липень 2016
  • Червень 2016
  • Травень 2016
  • Квітень 2016
  • Березень 2016
  • Лютий 2016
  • Січень 2016
  • Грудень 2015
  • Листопад 2015
  • Жовтень 2015
  • Вересень 2015
  • Серпень 2015
  • Липень 2015
  • Червень 2015
  • Травень 2015
  • Квітень 2015
  • Березень 2015
  • Лютий 2015
  • Січень 2015
  • Грудень 2014
  • Листопад 2014
  • Жовтень 2014
  • Вересень 2014
  • Серпень 2014
  • Липень 2014
  • Червень 2014
  • Травень 2014
  • Квітень 2014
  • Березень 2014
  • Лютий 2014
  • Січень 2014
  • Грудень 2013
  • Листопад 2013
  • Жовтень 2013
  • Вересень 2013
  • Серпень 2013
  • Липень 2013
  • Червень 2013
  • Травень 2013
  • Квітень 2013
  • Березень 2013
  • Лютий 2013
  • Січень 2013
  • Грудень 2012
  • Листопад 2012
  • Жовтень 2012
  • Вересень 2012
  • Серпень 2012
  • Липень 2012
  • Червень 2012
  • Травень 2012
  • Квітень 2012
  • Березень 2012
  • Лютий 2012
  • Січень 2012
  • Листопад 2011
  • Жовтень 2011
  • Травень 2011
Популярні теги

popular tags
  • Усі новини
  • Франциск
  • Блаженніший Святослав Шевчук
  • справедливість і мир
  • Війна
UkrLab - розробка сайтів