В Івано-Франківську безперервно моляться на вервиці за мир в Україні
Із 2 по 8 березня у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ Івано-Франківська відбувається триває Молитва на вервиці до Пресвятої Богородиці за мир в Україні. Завершиться цей молитовний захід 8 березня о 20.00. Про це повідомили у прес-службі Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.
Така ініціатива виникла в самих парафіян із благословення о. Віталія Дем’янця, пароха. Таким чином люди протягом цих семи днів цілий день і ніч безперервно моляться на вервиці.
Додамо, що участь у заході беруть й інші християнські спільноти міста, кожна з яких має свій час на це протягом доби. Священики цього храму переконані, що тільки молитва може побороти всяке зло і є найміцнішою зброєю.